Výsledky kategorií s mezičasy                                                                                                                                                           2.5.2012 18:29:23
                                                                                                    
===ČSOB-SJI=====================================================================================================================================================================Orienteering Organiser===


Výsledky kategorie s mezičasy: D10         1.5km   35m 5k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-126     2-150     3-128     4-129     5-100   
  1 Kinštová Tereza                12.45  3.51/2    6.08/2    7.07/2   10.34/2   12.34/2   12.45/2  
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           3.51/1*   2.17/1*   0.59/1*   3.27/1*   2.00/1*   0.11/1*

Výsledky kategorie s mezičasy: D12         2.0km   90m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-146     2-149     3-127     4-108     5-128     6-129     7-145     8-100   
  1 Zrníková Adéla                 16.54  1.46/1*   4.24/1*   9.40/1*  11.08/1*  12.22/1*  14.26/1*  16.25/1*  16.43/1*  16.54/1* 
    SK Orientační sporty Nové Město n. M  1.46/1*   2.38/1*   5.16/1*   1.28/1*   1.14/1*   2.04/1*   1.59/1*   0.18/1*   0.11/1*
  2 Hojná Eliška                   19.29  1.49/2    5.38/2   11.33/2   13.02/2   14.27/2   16.53/2   18.59/2   19.17/2   19.29/2  
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           1.49/2    3.49/3    5.55/2    1.29/3    1.25/2    2.26/2    2.06/3    0.18/1*   0.12/3
  3 Nechanická Klára               24.56  1.58/3    5.38/2   12.26/3   13.54/3   15.30/3   22.25/3   24.25/3   24.45/3   24.56/3  
    SK Orientační sporty Nové Město n. M  1.58/3    3.40/2    6.48/3    1.28/1*   1.36/3    6.55/3    2.00/2    0.20/3    0.11/1*

Výsledky kategorie s mezičasy: D14         2.9km  130m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-141     2-106     3-143     4-137     5-138     6-139     7-144     8-148     9-107    10-135    11-145    12-100   
  1 Čechová Tereza                 22.37  1.34/1*   4.40/1*   6.48/1*   8.30/1*  10.29/1*  12.27/1*  14.59/1*  16.58/1*  18.51/1*  20.04/1*  22.09/1*  22.26/1*  22.37/1* 
    OK Jihlava                            1.34/1*   3.06/1*   2.08/1*   1.42/1*   1.59/1*   1.58/1*   2.32/1*   1.59/1*   1.53/1*   1.13/1*   2.05/1*   0.17/1*   0.11/2
  2 Hojná Dominika                 27.38  1.34/1*   5.07/2    7.22/2    9.32/2   11.53/2   14.31/2   18.06/2   20.40/2   23.19/2   24.42/2   27.03/2   27.26/2   27.38/2  
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           1.34/1*   3.33/2    2.15/2    2.10/3    2.21/2    2.38/2    3.35/4    2.34/2    2.39/2    1.23/2    2.21/2    0.23/7    0.12/3
  3 Petráčková Kristýna            34.48  2.00/4    6.06/4    8.22/3   10.59/3   14.52/4   17.51/4   22.42/4   26.42/4   29.25/3   31.31/3   34.17/3   34.36/3   34.48/3  
    OK Jihlava                            2.00/4    4.06/5    2.16/3    2.37/7    3.53/6    2.59/3    4.51/6    4.00/6    2.43/4    2.06/5    2.46/6    0.19/3    0.12/3
  4 Nechutová Aneta                36.21  2.00/4    6.03/3   12.04/5   14.27/5   17.30/5   21.38/5   25.01/5   28.15/5   30.57/4   32.59/4   35.44/4   36.06/4   36.21/4  
    SKP Žďár nad Sázavou                  2.00/4    4.03/4    6.01/6    2.23/5    3.03/4    4.08/7    3.23/3    3.14/3    2.42/3    2.02/3    2.45/5    0.22/6    0.15/7
  5 Dundáčková Julie               36.51  2.14/6    6.55/6    9.35/4   11.54/4   14.36/3   17.41/3   22.04/3   26.17/3   31.26/5   33.35/5   36.22/5   36.41/5   36.51/5  
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           2.14/6    4.41/6    2.40/4    2.19/4    2.42/3    3.05/5    4.23/5    4.13/7    5.09/7    2.09/6    2.47/7    0.19/3    0.10/1*
  6 Procházková Pavla              39.20  2.44/7    6.35/5   15.15/7   17.17/7   20.29/7   24.03/7   27.24/6   31.07/6   34.08/6   36.10/6   38.50/6   39.08/6   39.20/6  
    OOB Třebíč                            2.44/7    3.51/3    8.40/7    2.02/2    3.12/5    3.34/6    3.21/2    3.43/5    3.01/6    2.02/3    2.40/3    0.18/2    0.12/3
  7 Bořilová Markéta               41.22  1.41/3    9.49/7   12.58/6   15.21/6   20.19/6   23.19/6   29.32/7   33.10/7   36.00/7   38.10/7   40.51/7   41.10/7   41.22/7  
    SKP Žďár nad Sázavou                  1.41/3    8.08/7    3.09/5    2.23/5    4.58/7    3.00/4    6.13/7    3.38/4    2.50/5    2.10/7    2.41/4    0.19/3    0.12/3

Výsledky kategorie s mezičasy: D16         3.2km  145m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-141     2-149     3-143     4-147     5-114     6-115     7-116     8-117     9-111    10-110    11-142    12-135    13-100   
  1 Peňázová Veronika              31.07  1.31/1*   4.14/1*   6.44/1*   8.50/1*  11.35/1*  13.47/1*  15.19/1*  17.19/1*  21.55/1*  23.58/1*  27.18/1*  28.35/1*  30.54/1*  31.07/1* 
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           1.31/1*   2.43/1*   2.30/1*   2.06/1*   2.45/1*   2.12/2    1.32/1*   2.00/1*   4.36/1*   2.03/1*   3.20/1*   1.17/1*   2.19/1*   0.13/2
  2 Parkanová Veronika             37.52  1.53/2    5.28/2    8.22/2   10.43/2   13.58/2   15.56/2   17.40/2   20.10/2   24.50/2   28.29/2   32.44/2   34.42/2   37.42/2   37.52/2  
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           1.53/2    3.35/2    2.54/2    2.21/2    3.15/2    1.58/1*   1.44/2    2.30/2    4.40/2    3.39/2    4.15/2    1.58/2    3.00/2    0.10/1*

Výsledky kategorie s mezičasy: H10         1.8km   80m 5k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-126     2-127     3-128     4-129     5-100   
  1 Mareček Šimon                  15.34  3.57/2    8.03/1*  11.32/1*  13.22/1*  15.22/1*  15.34/1* 
    SK Chrast                             3.57/2    4.06/1*   3.29/1*   1.50/1*   2.00/1*   0.12/1*
  2 Hojný Jáchym                   20.42  5.17/5   11.03/4   15.44/4   18.27/3   20.30/2   20.42/2  
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           5.17/5    5.46/4    4.41/3    2.43/2    2.03/3    0.12/1*
  3 Kinšt Jan                      20.48  4.14/3    9.17/2   14.47/3   17.55/2   20.36/3   20.48/3  
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           4.14/3    5.03/2    5.30/5    3.08/4    2.41/4    0.12/1*
  4 Jirsa Filip                    22.37  4.41/4    9.49/3   14.38/2   19.12/4   22.23/4   22.37/4  
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           4.41/4    5.08/3    4.49/4    4.34/5    3.11/5    0.14/5
  5 Nechanický Jan                 23.37  3.51/1*  14.42/5   18.38/5   21.22/5   23.24/5   23.37/5  
    SK Orientační sporty Nové Město n. M  3.51/1*  10.51/5    3.56/2    2.44/3    2.02/2    0.13/4

Výsledky kategorie s mezičasy: H12         2.3km   90m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-130     2-149     3-127     4-110     5-109     6-128     7-129     8-145     9-100   
  1 Veselý Vojtěch                 24.05  1.56/1*   4.54/1*  10.24/1*  12.46/1*  14.50/1*  18.00/1*  20.59/1*  23.33/1*  23.52/1*  24.05/1* 
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           1.56/1*   2.58/1*   5.30/1*   2.22/1*   2.04/2    3.10/1*   2.59/1*   2.34/2    0.19/2    0.13/1*
  2 Nosek Jakub                    36.19  3.11/4    7.38/4   19.46/5   22.56/4   24.49/3   28.08/2   32.28/2   35.37/2   36.04/2   36.19/2  
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           3.11/4    4.27/2   12.08/7    3.10/3    1.53/1*   3.19/2    4.20/5    3.09/4    0.27/5    0.15/3
  3 Voráček Vít                    39.46  2.21/2    7.36/3   14.06/2   17.15/2   22.21/2   32.45/4   37.07/4   39.10/3   39.31/3   39.46/3  
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           2.21/2    5.15/4    6.30/2    3.09/2    5.06/4   10.24/7    4.22/6    2.03/1*   0.21/3    0.15/3
  4 Kašpárek Ladislav              41.36  3.15/5    9.48/5   19.44/4   22.57/5   28.32/4   32.43/3   36.25/3   40.40/4   41.20/4   41.36/4  
    OK Jihlava                            3.15/5    6.33/5    9.56/5    3.13/4    5.35/5    4.11/4    3.42/3    4.15/7    0.40/7    0.16/7
  5 Poláček Tomáš                  42.05  3.27/7   12.04/6   20.58/6   25.20/6   30.20/6   35.15/6   38.43/5   41.33/5   41.51/5   42.05/5  
    SKP Žďár nad Sázavou                  3.27/7    8.37/6    8.54/3    4.22/6    5.00/3    4.55/6    3.28/2    2.50/3    0.18/1*   0.14/2
  6 Bořil Šimon                    43.31  2.23/3    7.30/2   17.02/3   21.03/3   29.57/5   34.10/5   38.59/6   42.55/6   43.16/6   43.31/6  
    SKP Žďár nad Sázavou                  2.23/3    5.07/3    9.32/4    4.01/5    8.54/7    4.13/5    4.49/7    3.56/6    0.21/3    0.15/3
  7 Liška Michal                   55.39  3.21/6   20.35/7   32.21/7   37.21/7   43.04/7   47.13/7   51.05/7   54.57/7   55.24/7   55.39/7  
    SKP Žďár nad Sázavou                  3.21/6   17.14/7   11.46/6    5.00/7    5.43/6    4.09/3    3.52/4    3.52/5    0.27/5    0.15/3

Výsledky kategorie s mezičasy: H14         3.1km  140m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-141     2-106     3-143     4-137     5-138     6-114     7-117     8-144     9-140    10-108    11-104    12-142    13-135    14-145    15-100   
  1 Kafka Matěj                    29.23  1.29/1*   4.55/1*   6.37/1*   8.22/1*  10.29/1*  12.20/1*  13.52/1*  16.49/1*  18.09/1*  19.47/1*  21.39/1*  24.17/1*  26.01/1*  28.55/1*  29.13/1*  29.23/1* 
    OK Jihlava                            1.29/1*   3.26/1*   1.42/1*   1.45/1*   2.07/1*   1.51/4    1.32/2    2.57/1*   1.20/1*   1.38/2    1.52/2    2.38/2    1.44/3    2.54/4    0.18/1*   0.10/1*
  2 Švec Martin                    29.41  1.40/2    5.11/2    7.18/2    9.14/2   11.37/2   12.56/2   15.12/2   18.33/2   20.16/2   21.53/2   23.40/2   25.33/2   26.50/2   29.07/2   29.28/2   29.41/2  
    SK Chrast                             1.40/2    3.31/2    2.07/2    1.56/2    2.23/2    1.19/1*   2.16/5    3.21/2    1.43/2    1.37/1*   1.47/1*   1.53/1*   1.17/1*   2.17/1*   0.21/3    0.13/5
  3 Foltýn Tomáš                   40.52  2.11/4    6.16/3   10.06/3   12.49/3   15.33/3   17.22/3   18.52/3   22.23/3   26.53/3   28.56/3   32.14/3   36.08/4   37.47/3   40.18/3   40.40/3   40.52/3  
    OK Jihlava                            2.11/4    4.05/3    3.50/5    2.43/4    2.44/4    1.49/3    1.30/1*   3.31/3    4.30/5    2.03/3    3.18/5    3.54/5    1.39/2    2.31/2    0.22/4    0.12/4
  4 Voráček Vojtěch                42.46  2.06/3    7.19/4   10.38/4   13.27/4   18.14/4   20.20/5   22.19/5   26.25/5   28.30/4   30.42/4   33.00/4   35.49/3   38.39/4   42.16/4   42.36/4   42.46/4  
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           2.06/3    5.13/4    3.19/3    2.49/5    4.47/5    2.06/5    1.59/4    4.06/5    2.05/3    2.12/5    2.18/4    2.49/3    2.50/4    3.37/5    0.20/2    0.10/1*
  5 Švec Petr                      43.40  2.53/5   10.14/5   13.41/5   16.04/5   18.40/5   20.03/4   21.38/4   25.13/4   29.34/5   31.45/5   33.46/5   37.38/5   40.34/5   43.06/5   43.30/5   43.40/5  
    SK Chrast                             2.53/5    7.21/5    3.27/4    2.23/3    2.36/3    1.23/2    1.35/3    3.35/4    4.21/4    2.11/4    2.01/3    3.52/4    2.56/5    2.32/3    0.24/5    0.10/1*

Výsledky kategorie s mezičasy: H16         3.7km  165m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-130     2-149     3-143     4-137     5-138     6-115     7-116     8-119     9-144    10-140    11-110    12-109    13-107    14-134    15-145    16-100   
                                     
  1 Málek Jan                      29.38  1.31/1*   3.40/1*   5.38/2    7.28/2    9.20/2   11.54/2   12.58/1*  15.27/1*  18.32/1*  20.02/2   21.27/2   22.18/1*  24.07/1*  27.22/1*  29.13/1*  29.28/1* 
    SKP Žďár nad Sázavou                  1.31/1*   2.09/1*   1.58/3    1.50/2    1.52/1*   2.34/1*   1.04/1*   2.29/2    3.05/2    1.30/3    1.25/4    0.51/1*   1.49/1*   3.15/1*   1.51/1*   0.15/1*
                                         29.38/1* 
                                          0.10/3
  2 Bořil Jan                      32.14  1.49/4    4.05/3    6.00/3    7.53/3    9.59/3   12.52/3   14.07/3   16.36/3   19.50/3   21.18/3   22.40/3   23.44/2   25.45/2   29.48/2   31.47/2   32.04/2  
    SK Orientační sporty Nové Město n. M  1.49/4    2.16/3    1.55/2    1.53/3    2.06/3    2.53/3    1.15/2    2.29/2    3.14/4    1.28/2    1.22/3    1.04/2    2.01/3    4.03/3    1.59/3    0.17/2
                                         32.14/2  
                                          0.10/3
  3 Frýba Dominik                  33.40  1.32/2    3.47/2    5.29/1*   6.56/1*   8.59/1*  11.42/1*  13.06/2   15.27/1*  18.37/2   19.43/1*  21.00/1*  24.17/3   26.08/3   31.14/3   33.13/3   33.31/3  
    OK Jihlava                            1.32/2    2.15/2    1.42/1*   1.27/1*   2.03/2    2.43/2    1.24/4    2.21/1*   3.10/3    1.06/1*   1.17/2    3.17/4    1.51/2    5.06/4    1.59/3    0.18/3
                                         33.40/3  
                                          0.09/1*
  4 Zacha Jiří                     34.22  1.47/3    4.22/4    6.46/4    8.48/4   11.40/4   14.33/4   15.56/4   18.37/4   21.39/4   23.57/4   25.09/4   26.21/4   28.27/4   32.01/4   33.55/4   34.13/4  
    OK Jihlava                            1.47/3    2.35/4    2.24/4    2.02/4    2.52/4    2.53/3    1.23/3    2.41/4    3.02/1*   2.18/4    1.12/1*   1.12/3    2.06/4    3.34/2    1.54/2    0.18/3
                                         34.22/4  
                                          0.09/1*

Výsledky kategorie s mezičasy: HDR         2.8km   35m 5k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-126     2-150     3-128     4-129     5-100   
  1 Rachůnek Stanislav             21.16  6.26/1*  10.15/1*  11.47/1*  17.37/1*  21.02/1*  21.16/1* 
    OK Jihlava                            6.26/1*   3.49/1*   1.32/2    5.50/3    3.25/3    0.14/1*
  2 Oranyová Sylva                 27.09  8.56/3   14.29/2   17.04/2   23.33/2   26.48/2   27.09/2  
    OK Jihlava                            8.56/3    5.33/2    2.35/4    6.29/4    3.15/2    0.21/3
  3 Eliáš Vojtěch                  27.25  7.27/2   15.47/3   18.15/3   23.40/3   27.10/3   27.25/3  
    TJ Tesla Brno                         7.27/2    8.20/4    2.28/3    5.25/2    3.30/4    0.15/2
  4 Kerel Michal                   29.35 12.57/4   19.51/4   21.07/4   26.18/4   29.06/4   29.35/4  
    TJ Jiskra Havlíčkův Brod             12.57/4    6.54/3    1.16/1*   5.11/1*   2.48/1*   0.29/4
    Blažková Veronika          DISK       8.41/    13.48/    15.19/    21.01/    24.15/    24.29/   
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           8.41/     5.07/     1.31/     5.42/     3.14/     0.14/
    Maďeričová Anna            DISK           /         /         /         /         /         /   
    TJ Slovan Jindřichův Hradec               /         /         /     3.30/     1.56/     0.12/

Výsledky kategorie s mezičasy: P           2.2km   90m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-146     2-149     3-127     4-110     5-108     6-128     7-129     8-100   
    Pobuda Michal              DISK           /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    TJ Slovan Jindřichův Hradec               /     4.11/     6.34/     2.39/     1.37/     1.42/     3.30/     1.56/     0.12/