BBM BETA URSUS Orienteering

14.06.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 101) 331797 H18 BBM9700 Peřinka Šimon 3.00 70.00 Kč ( 157) 515468 H21C BBM7205 Fiala Jan 14.00 70.00 Kč ( 104) 410398 H55 BBM5100 Denemarek Oldřich 31.00 70.00 Kč ( 102) 331257 D45 BBM6550 Peřinková Irena 40.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 280.00 Kč

CHT OOB SK Chrast

14.06.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 183) 51948 H65 CHT4802 Vítek Josef 0.00 70.00 Kč ( 184) 52323 H65 CHT4701 Vodrážka Oldřich 4.00 70.00 Kč ( 191) 51970 D14 CHT0051 Vacková Anna 6.00 40.00 Kč ( 189) 4634 H10N CHT0501 Vacek František 7.00 40.00 Kč ( 182) 51949 H65 CHT4801 Starka František 8.00 70.00 Kč ( 169) 52175 D21C CHT8152 Krejsová Martina 10.00 70.00 Kč ( 177) 52304 H21C CHT8601 Kysilko Zdeněk 10.00 70.00 Kč ( 164) 52145 D35 CHT6654 Wurzelová Dana 13.00 70.00 Kč ( 168) 336713 D18 CHT9751 Moravčíková Hana 13.00 70.00 Kč ( 190) 4638 H35 CHT7001 Vacek František 19.00 70.00 Kč ( 176) 7200600 H21C CHT8701 Krejsa Jan 20.00 70.00 Kč ( 188) 51982 D21C CHT8251 Matrasová Vendula 22.00 70.00 Kč ( 170) 53167 D35 CHT7151 Švecová Iva 23.00 70.00 Kč ( 185) 7201807 H21C CHT8510 Kopáček Jan 26.00 70.00 Kč ( 174) 53199 H16 CHT9902 Švec Martin 27.00 70.00 Kč ( 180) 51899 H45 CHT6049 Kopáček Miroslav 27.00 70.00 Kč ( 192) 4329 D21D CHT7851 Vacková Petra 30.00 70.00 Kč neregistro ( 175) 53175 H16 CHT9901 Švec Petr 31.00 70.00 Kč ( 178) 52315 H21C CHT9204 Pitra Martin 32.00 70.00 Kč ( 181) 51953 H55 CHT5301 Matras Jaroslav 33.00 70.00 Kč ( 166) 52311 D12 CHT0251 Starková Tereza 34.00 40.00 Kč ( 179) 232868 H35 CHT7102 Šebesta Petr 35.00 70.00 Kč ( 194) 52337 H45 CHT5901 Zeman Jaroslav 35.00 70.00 Kč ( 173) 53168 H16 CHT9903 Hybeš David 37.00 70.00 Kč ( 172) 336711 H10 CHT0401 Hybeš Michal 39.00 40.00 Kč ( 171) 51897 D45 CHT5852 Jansová Alena 46.00 70.00 Kč ( 167) 336706 D16 CHT9852 Dvořáková Klára 51.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 1770.00 Kč

CTB SK OB Chotěboř

14.06.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 2) 8884 D14 CTB0051 Boháčová Anna 2.00 40.00 Kč ( 103) 51829 D35 CTB7351 Šťastná Alena 7.00 70.00 Kč ( 6) 899166 H35 CTB7702 Jelínek Jaromír 13.00 70.00 Kč ( 7) 899173 D21D CTB8152 Jelínková Hana 16.00 70.00 Kč ( 125) 339554 H45 CTB6701 Žanda Jan 21.00 70.00 Kč ( 127) 339558 D21D CTB7052 Žandová Hana 22.00 70.00 Kč ( 47) 436413 D12 CTB0353 Sabolová Marie 24.00 40.00 Kč ( 54) 51138 H16 CTB9903 Čermák Jiří 35.00 70.00 Kč ( 8) 339559 H16 CTB9902 Sabol Josef 39.00 70.00 Kč ( 89) 51836 H45 CTB6601 Voborník Petr 39.00 70.00 Kč ( 126) 53200 H16 CTB9901 Žanda Jan 43.00 70.00 Kč ( 33) 51837 D45 CTB6851 Voborníková Eva 50.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 780.00 Kč

FJI SK FREE Jihlava

14.06.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 13) 232900 D55 FJI5252 Podhorská Věra 0.00 70.00 Kč ( 12) 51989 H55 FJI5106 Blecha Ladislav 27.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 140.00 Kč

JHB TJ Jiskra Havlíčkův Brod

14.06.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 32) 4630 H21D JHB9107 Kopic Jiří 0.00 70.00 Kč ( 36) 4686 HDR JHB0851 Honzáková Nelka 0.00 40.00 Kč ( 162) 682632 P JHB Pejšková Eva 0.00 40.00 Kč neregistro ( 105) 49819 H21D JHB6202 Culka Josef 4.00 70.00 Kč ( 106) 49809 H21D JHB8607 Culka Josef 10.00 70.00 Kč ( 34) 49825 D21C JHB7753 Honzáková Jana 12.00 70.00 Kč ( 158) 7201754 H21D JHB7102 Miksa Miroslav 14.00 70.00 Kč ( 35) 49805 D10N JHB0551 Honzáková Lenka 15.00 40.00 Kč ( 61) 49820 D21C JHB9160 Fencíková Lucie 18.00 70.00 Kč ( 4) 53614 D21C JHB6553 Fencíková Vladislava 24.00 70.00 Kč ( 3) 53615 D21C JHB8952 Králová Iveta 32.00 70.00 Kč ( 1) 52357 H45 JHB5702 Hrstka Vladislav 33.00 70.00 Kč ( 55) 49816 D45 JHB6452 Kuncířová Milena 42.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 820.00 Kč

KTA SK Kotnov Tábor

14.06.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 94) 5296 HDR KTA0751 Doleželová Vendula 0.00 40.00 Kč ( 95) 515080 HDR KTA1151 Doleželová Jolana 0.00 40.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 80.00 Kč

LPU OK Lokomotiva Pardubice

14.06.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 186) 995792 D21C LPU9261 Petráčková Klára 14.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 70.00 Kč

NNN Neregistrovaní

14.06.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 193) ? H21D NNN Hudera Jiří 2.00 70.00 Kč neregistro ( 46) 49836 D21D NNN9050 Kuncířová Jaroslava 28.00 70.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 140.00 Kč

OCB OC České Budějovice

14.06.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 160) 51432 P OCB4351 Boučková Ludmila 0.00 40.00 Kč ( 161) 51409 H18 OCB9701 Ash Adam 1.00 70.00 Kč ( 159) 51410 H65 OCB4101 Bouček Václav 6.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 180.00 Kč

PGP SK Praga

14.06.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 100) 2051549 D10 PGP0451 Haková Michaela 9.00 40.00 Kč ( 99) 2051544 D35 PGP7651 Haková Magda 19.00 70.00 Kč ( 15) 9780 H21C PGP8000 Hora Zbyněk 30.00 70.00 Kč ( 14) 8301 H10 PGP0601 Hora David 33.00 40.00 Kč
VKLAD CELKEM 220.00 Kč

PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou

14.06.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 21) 52608 D14 PZR0050 Niederlová Anneli 0.00 40.00 Kč ( 26) 49824 H21C PZR8814 Hladílek Jan 0.00 70.00 Kč ( 84) 438601 D35 PZR7171 Doleželová Iva 1.00 70.00 Kč ( 48) 49821 D55 PZR5051 Křížová Zdenka 4.00 70.00 Kč ( 24) 127 H12 PZR0202 Kopecký Jan 5.00 40.00 Kč ( 50) 53700 H21C PZR8903 Novohradský Petr 6.00 70.00 Kč ( 80) 49811 H21D PZR7007 Nechuta Milan 6.00 70.00 Kč ( 22) 53152 D14 PZR0152 Polanská Nelly 10.00 40.00 Kč ( 23) 8705 H12 PZR0201 Mašek Ondřej 11.00 40.00 Kč ( 81) 51511 D35 PZR6969 Nechutová Alena 11.00 70.00 Kč ( 52) 220400 D10 PZR0651 Doleželová Anna 15.00 40.00 Kč ( 90) 330693 H21C PZR9505 Málek Jan 16.00 70.00 Kč ( 11) 2052393 D35 PZR7070 Poláčková Bohuslava 21.00 70.00 Kč ( 10) 2052352 H14 PZR0102 Poláček Tomáš 22.00 40.00 Kč ( 57) 410374 D21D PZR7352 Suková Renata 24.00 70.00 Kč ( 58) 53196 D12 PZR0252 Suková Hana 26.00 40.00 Kč ( 56) 410394 H45 PZR6701 Suk Marek 29.00 70.00 Kč ( 20) 51900 D21C PZR5654 Rosecká Alena 34.00 70.00 Kč ( 25) 126 D12 PZR0351 Sobotková Klára 36.00 40.00 Kč ( 60) 232741 H45 PZR5309 Novohradský Jan 41.00 70.00 Kč ( 51) 51994 H55 PZR4417 Pospíšil Jaromír 47.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 1230.00 Kč

RBK SK Radioklub Blansko

14.06.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 98) 52092 D55 RBK5454 Henková Svatava 2.00 70.00 Kč ( 97) 52078 H55 RBK5307 Henek Milan 39.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 140.00 Kč

RUZ TJ Růžená

14.06.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 119) 2017679 P RUZ7150 Pittnerová Lenka 0.00 40.00 Kč ( 129) 51922 D55 RUZ5552 Jelínková Jana 8.00 70.00 Kč ( 121) 2070801 D21D RUZ6450 Hronová Iva 18.00 70.00 Kč ( 130) 49887 H12 RUZ0301 Jelínek Kryštof 21.00 40.00 Kč ( 128) 232331 D12 RUZ0251 Jelínková Adéla 22.00 40.00 Kč ( 118) 129 D12 RUZ0250 Pittnerová Adéla 28.00 40.00 Kč ( 156) 51921 H55 RUZ5504 Jelínek Luboš 29.00 70.00 Kč ( 131) 232335 H10 RUZ0500 Jelínek Filip 31.00 40.00 Kč ( 122) 51920 H55 RUZ5105 Kodys Václav 35.00 70.00 Kč ( 117) 51780 D21C RUZ8051 Polednová Hana 36.00 70.00 Kč ( 124) 897365 H55 RUZ5306 Kubálek Zdeněk 41.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 620.00 Kč

SJH SJH Jindřichův Hradec

14.06.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 92) 434582 P SJH8152 Novotná Helena 0.00 40.00 Kč ( 112) 442845 HDR SJH0851 Maděryčová Anna 0.00 40.00 Kč ( 37) 331289 H65 SJH4201 Gřunděl Ivan 2.00 70.00 Kč ( 109) 206416 D10 SJH0551 Blažková Veronika 3.00 40.00 Kč ( 111) 443107 D35 SJH7951 Maděryčová Kateřina 3.00 70.00 Kč ( 28) 442882 D14 SJH0052 Hojná Eliška 4.00 40.00 Kč ( 5) 436440 H12 SJH0302 Pobuda Vojtěch 7.00 40.00 Kč ( 114) 553451 D10 SJH0651 Benešová Michaela 7.00 40.00 Kč ( 110) 2067998 D35 SJH7550 Blažková Markéta 9.00 70.00 Kč ( 107) 2051486 H35 SJH7402 Blažek Petr 11.00 70.00 Kč ( 165) 331783 D18 SJH9752 Peňázová Veronika 11.00 70.00 Kč ( 41) 420435 H12 SJH0401 Dundáček Karel 13.00 40.00 Kč ( 85) 426377 D10 SJH0453 Komárková Jindra 13.00 40.00 Kč ( 49) 331244 D18 SJH9751 Parkanová Veronika 15.00 70.00 Kč ( 93) 331719 D21C SJH9551 Kubičková Barbora 16.00 70.00 Kč ( 91) 51141 H35 SJH6901 Kubičko Petr 17.00 70.00 Kč ( 116) 301356 D10 SJH0451 Kubáková Nela 17.00 40.00 Kč ( 120) 331321 D35 SJH7752 Kubičková Martina 17.00 70.00 Kč ( 19) 442866 D12 SJH0352 Veselá Aneta 18.00 40.00 Kč ( 29) ? H12 SJH0301 Hojný Jáchym 19.00 40.00 Kč ( 31) 331328 D18 SJH9852 Hojná Dominika 19.00 70.00 Kč ( 27) 995874 H35 SJH7002 Hojný Jaroslav 21.00 70.00 Kč ( 86) 232404 D10N SJH0751 Komárková Zbyňka 23.00 40.00 Kč ( 44) 109 D35 SJH7051 Benešová Iva 25.00 70.00 Kč ( 18) ? D21D SJH7251 Veselá Denisa 26.00 70.00 Kč ( 38) 331598 H35 SJH6902 Dundáček Milan 27.00 70.00 Kč ( 17) 442888 H14 SJH0001 Veselý Vojtěch 28.00 40.00 Kč ( 115) 336772 H16 SJH9902 Kubák Martin 29.00 70.00 Kč ( 123) 331630 D10N SJH0652 Kubičková Kateřina 29.00 40.00 Kč ( 88) 553438 D21C SJH8151 Píšová Lucie 30.00 70.00 Kč ( 155) 331118 H45 SJH6101 Romanovský Alois 31.00 70.00 Kč ( 40) 442862 D21D SJH7052 Dundáčková Hana 32.00 70.00 Kč ( 108) 331394 D12 SJH0252 Blažková Kateřina 32.00 40.00 Kč ( 43) 336767 H35 SJH7001 Beneš Jan 33.00 70.00 Kč ( 16) 442847 H35 SJH7101 Veselý Oldřich 37.00 70.00 Kč ( 59) 434831 H45 SJH6601 Trojan Jiří 37.00 70.00 Kč ( 53) 231209 H45 SJH6201 Havlík Milan 43.00 70.00 Kč ( 96) ? D45 SJH6851 Kubičková Ivana 44.00 70.00 Kč ( 39) 420443 D16 SJH9853 Dundáčková Julie 49.00 70.00 Kč ( 30) ? D45 SJH6951 Hojná Tereza 52.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 2350.00 Kč

SJI OK Jihlava

14.06.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 133) 124 HDR SJI0603 Černý Vojtěch 0.00 40.00 Kč ( 135) 253125 HDR SJI0700 Frýba Matyáš 0.00 40.00 Kč ( 139) 141 HDR SJI0752 Jindřichová Jana 0.00 40.00 Kč ( 146) 446402 HDR SJI0602 Rachůnek Stanislav 0.00 40.00 Kč ( 154) 112 HDR SJI Prüher Jáchym 0.00 40.00 Kč neregistro ( 163) 113 HDR SJI Prüher Jan 0.00 40.00 Kč neregistro ( 147) 2059733 H10N SJI0701 Srb Vladimír 3.00 40.00 Kč ( 150) 51770 H12 SJI0301 Venhoda Matěj 3.00 40.00 Kč ( 148) 2059732 D10 SJI0551 Srbová Michaela 5.00 40.00 Kč ( 134) 52966 D14 SJI0051 Foltýnová Eva 8.00 40.00 Kč ( 149) 110 H12 SJI0200 Tkáč Juraj 9.00 40.00 Kč ( 138) 140 D10N SJI0553 Jindřichová Eliška 17.00 40.00 Kč ( 132) 336770 H14 SJI0001 Čech Petr 20.00 40.00 Kč ( 152) 111 D10N SJI0750 Vítková Hana 21.00 40.00 Kč ( 136) 125 H10 SJI0601 Hendrych Vít 23.00 40.00 Kč ( 137) 8709 H35 SJI7613 Izdný Pavel 25.00 70.00 Kč ( 140) 2019241 H14 SJI0102 Kašpárek Ladislav 26.00 40.00 Kč ( 143) 52331 D10N SJI0650 Mácová Amálie 27.00 40.00 Kč ( 144) 361999 H10 SJI0401 Orany Vojtěch 29.00 40.00 Kč ( 153) 2061788 H14 SJI0101 Záboj Petr 30.00 40.00 Kč ( 145) 52192 D10N SJI0751 Oranyová Sylva 33.00 40.00 Kč ( 142) 142 H14 SJI0104 Lepšík Daniel 34.00 40.00 Kč ( 141) 336764 H10 SJI0402 Kašpárek Vít 35.00 40.00 Kč ( 151) 2061841 H10 SJI0500 Vítek Matěj 41.00 40.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

SOB SOBSA

14.06.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 82) 4183 D21C SOB8851 Choutková Magdalena 28.00 70.00 Kč ( 9) 1396839 H35 SOB6301 Choutka Jaroslav 29.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 140.00 Kč

TBM KOS TJ Tesla Brno

14.06.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 42) 2049566 D21C TBM7654 Štěpánková Kateřina 26.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 70.00 Kč

TJH TJ OK Tolar Jindřichův Hradec

14.06.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 87) 232379 P TJH4851 Koblížková Michaela 0.00 40.00 Kč ( 187) 51925 D35 TJH6451 Tichá Jana 15.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 110.00 Kč

TTR OOB Třebíč

14.06.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 76) 118 HDR TTR0901 Prášil Šimon 0.00 40.00 Kč ( 77) ? HDR TTR0853 Kroupa Hana 0.00 40.00 Kč ( 78) ? HDR TTR1001 Kroupa Vít 0.00 40.00 Kč ( 79) 139 HDR TTR0601 Palát Přemek 0.00 40.00 Kč ( 75) 52253 D55 TTR5351 Orálková Libuše 6.00 70.00 Kč ( 64) 2230 H21C TTR8003 Kroupa Václav 12.00 70.00 Kč neregistro ( 69) 52246 H35 TTR7901 Věžník Roman 15.00 70.00 Kč ( 68) 4538 H12 TTR0201 Palát Bohuslav 17.00 40.00 Kč ( 63) 500580 H21C TTR7301 Prášil Marek 18.00 70.00 Kč ( 67) 51771 H10 TTR0501 Prášil Tomáš 25.00 40.00 Kč ( 70) 303960 H45 TTR5601 Klusáček Martin 25.00 70.00 Kč ( 65) 515502 H21C TTR8801 Fiala Martin 28.00 70.00 Kč ( 71) 52251 H55 TTR5401 Koudelný Jiří 37.00 70.00 Kč ( 66) 232497 D21C TTR9051 Fialová Zuzana 38.00 70.00 Kč ( 72) 52252 H55 TTR5201 Orálek Miroslav 43.00 70.00 Kč ( 74) 303944 D45 TTR6152 Klusáčková Jitka 48.00 70.00 Kč ( 73) 220397 D45 TTR6153 Fialová Dana 54.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 1010.00 Kč

VBM VSK Mendelu Brno

14.06.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 113) 2011839 H21C VBM8002 Henek Vladan 24.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 70.00 Kč

VLI Slavia Liberec orienteering

14.06.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 45) 7200363 D21C VLI7750 Heczková Bohdana 20.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 70.00 Kč

ZBM SK Žabovřesky Brno

14.06.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 62) 52008 H21C ZBM6708 Přikryl Petr 8.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 70.00 Kč

ZHR TJ Zhoř

14.06.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 83) 52150 H21C ZHR7900 Slabý Jan 34.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 70.00 Kč