Kategorie D10

14.06.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.00 km, převýšení    25 m,  8 kontrol           tištěno 11.06.2014   19:01

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 10:01:00 206416 Blažková Veronika SJH 0551 C 3 = 10:03:00 2059732 Srbová Michaela SJI 0551 C 5 = 10:05:00 553451 Benešová Michaela SJH 0651 C 7 = 10:07:00 2051549 Haková Michaela PGP 0451 C 9 = 10:09:00 ......................... VAK C 11 = 10:11:00 426377 Komárková Jindra SJH 0453 C 13 = 10:13:00 220400 Doleželová Anna PZR 0651 C 15 = 10:15:00 301356 Kubáková Nela SJH 0451 C 17 = 10:17:00

Kategorie D10N

14.06.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.50 km, převýšení    33 m,  5 kontrol           tištěno 11.06.2014   19:01

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
49805 Honzáková Lenka JHB 0551 C 15 = 10:15:00 140 Jindřichová Eliška SJI 0553 C 17 = 10:17:00 ......................... VAK C 19 = 10:19:00 111 Vítková Hana SJI 0750 C 21 = 10:21:00 232404 Komárková Zbyňka SJH 0751 C 23 = 10:23:00 ......................... VAK C 25 = 10:25:00 52331 Mácová Amálie SJI 0650 C 27 = 10:27:00 331630 Kubičková Kateřina SJH 0652 C 29 = 10:29:00 ......................... VAK C 31 = 10:31:00 52192 Oranyová Sylva SJI 0751 C 33 = 10:33:00

Kategorie D12

14.06.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.20 km, převýšení    35 m,  9 kontrol           tištěno 11.06.2014   19:01

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
442866 Veselá Aneta SJH 0352 C 18 = 10:18:00 ......................... VAK C 20 = 10:20:00 232331 Jelínková Adéla RUZ 0251 C 22 = 10:22:00 436413 Sabolová Marie CTB 0353 C 24 = 10:24:00 53196 Suková Hana PZR 0252 B 26 = 10:26:00 129 Pittnerová Adéla RUZ 0250 C 28 = 10:28:00 ......................... VAK C 30 = 10:30:00 331394 Blažková Kateřina SJH 0252 B 32 = 10:32:00 52311 Starková Tereza CHT 0251 B 34 = 10:34:00 126 Sobotková Klára PZR 0351 B 36 = 10:36:00

Kategorie D14

14.06.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  3.10 km, převýšení    38 m, 13 kontrol           tištěno 11.06.2014   19:01

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52608 Niederlová Anneli PZR 0050 C 0 = 10:00:00 8884 Boháčová Anna CTB 0051 C 2 = 10:02:00 442882 Hojná Eliška SJH 0052 A 4 = 10:04:00 51970 Vacková Anna CHT 0051 C 6 = 10:06:00 52966 Foltýnová Eva SJI 0051 C 8 = 10:08:00 53152 Polanská Nelly PZR 0152 C 10 = 10:10:00

Kategorie D16

14.06.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  3.70 km, převýšení    38 m, 18 kontrol           tištěno 11.06.2014   19:01

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
420443 Dundáčková Julie SJH 9853 B 49 = 10:49:00 336706 Dvořáková Klára CHT 9852 C 51 = 10:51:00 ......................... VAK C 53 = 10:53:00

Kategorie D18

14.06.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  4.10 km, převýšení    40 m, 18 kontrol           tištěno 11.06.2014   19:01

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
331783 Peňázová Veronika SJH 9752 A 11 = 10:11:00 336713 Moravčíková Hana CHT 9751 C 13 = 10:13:00 331244 Parkanová Veronika SJH 9751 B 15 = 10:15:00 ......................... VAK C 17 = 10:17:00 331328 Hojná Dominika SJH 9852 B 19 = 10:19:00

Kategorie D21C

14.06.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  5.00 km, převýšení    53 m, 24 kontrol           tištěno 11.06.2014   19:01

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52175 Krejsová Martina CHT 8152 C 10 = 10:10:00 49825 Honzáková Jana JHB 7753 C 12 = 10:12:00 995792 Petráčková Klára LPU 9261 R 14 = 10:14:00 331719 Kubičková Barbora SJH 9551 B 16 = 10:16:00 49820 Fencíková Lucie JHB 9160 C 18 = 10:18:00 7200363 Heczková Bohdana VLI 7750 R 20 = 10:20:00 51982 Matrasová Vendula CHT 8251 C 22 = 10:22:00 53614 Fencíková Vladislava JHB 6553 C 24 = 10:24:00 2049566 Štěpánková Kateřina TBM 7654 C 26 = 10:26:00 4183 Choutková Magdalena SOB 8851 C 28 = 10:28:00 553438 Píšová Lucie SJH 8151 C 30 = 10:30:00 53615 Králová Iveta JHB 8952 C 32 = 10:32:00 51900 Rosecká Alena PZR 5654 C 34 = 10:34:00 51780 Polednová Hana RUZ 8051 C 36 = 10:36:00 232497 Fialová Zuzana TTR 9051 C 38 = 10:38:00 ......................... VAK C 40 = 10:40:00

Kategorie D21D

14.06.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  3.80 km, převýšení    40 m, 18 kontrol           tištěno 11.06.2014   19:01

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
899173 Jelínková Hana CTB 8152 C 16 = 10:16:00 2070801 Hronová Iva RUZ 6450 C 18 = 10:18:00 ......................... VAK C 20 = 10:20:00 339558 Žandová Hana CTB 7052 C 22 = 10:22:00 410374 Suková Renata PZR 7352 C 24 = 10:24:00 ? Veselá Denisa SJH 7251 C 26 = 10:26:00 49836 Kuncířová Jaroslava NNN 9050 C 28 = 10:28:00 neregistro 4329 Vacková Petra CHT 7851 C 30 = 10:30:00 neregistro 442862 Dundáčková Hana SJH 7052 C 32 = 10:32:00 ......................... VAK C 34 = 10:34:00

Kategorie D35

14.06.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  5.20 km, převýšení    45 m, 20 kontrol           tištěno 11.06.2014   19:01

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
438601 Doleželová Iva PZR 7171 C 1 = 10:01:00 443107 Maděryčová Kateřina SJH 7951 C 3 = 10:03:00 ......................... VAK C 5 = 10:05:00 51829 Šťastná Alena CTB 7351 C 7 = 10:07:00 2067998 Blažková Markéta SJH 7550 C 9 = 10:09:00 51511 Nechutová Alena PZR 6969 C 11 = 10:11:00 52145 Wurzelová Dana CHT 6654 C 13 = 10:13:00 51925 Tichá Jana TJH 6451 C 15 = 10:15:00 331321 Kubičková Martina SJH 7752 C 17 = 10:17:00 2051544 Haková Magda PGP 7651 C 19 = 10:19:00 2052393 Poláčková Bohuslava PZR 7070 C 21 = 10:21:00 53167 Švecová Iva CHT 7151 C 23 = 10:23:00 109 Benešová Iva SJH 7051 C 25 = 10:25:00

Kategorie D45

14.06.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  4.50 km, převýšení    45 m, 22 kontrol           tištěno 11.06.2014   19:01

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
331257 Peřinková Irena BBM 6550 C 40 = 10:40:00 49816 Kuncířová Milena JHB 6452 C 42 = 10:42:00 ? Kubičková Ivana SJH 6851 C 44 = 10:44:00 51897 Jansová Alena CHT 5852 C 46 = 10:46:00 303944 Klusáčková Jitka TTR 6152 C 48 = 10:48:00 51837 Voborníková Eva CTB 6851 C 50 = 10:50:00 ? Hojná Tereza SJH 6951 C 52 = 10:52:00 220397 Fialová Dana TTR 6153 C 54 = 10:54:00 ......................... VAK C 56 = 10:56:00 ......................... VAK C 58 = 10:58:00

Kategorie D55

14.06.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  4.10 km, převýšení    33 m, 16 kontrol           tištěno 11.06.2014   19:01

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
232900 Podhorská Věra FJI 5252 C 0 = 10:00:00 52092 Henková Svatava RBK 5454 C 2 = 10:02:00 49821 Křížová Zdenka PZR 5051 C 4 = 10:04:00 52253 Orálková Libuše TTR 5351 C 6 = 10:06:00 51922 Jelínková Jana RUZ 5552 C 8 = 10:08:00 ......................... VAK C 10 = 10:10:00

Kategorie H10

14.06.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.00 km, převýšení    28 m,  8 kontrol           tištěno 11.06.2014   19:01

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
125 Hendrych Vít SJI 0601 C 23 = 10:23:00 51771 Prášil Tomáš TTR 0501 C 25 = 10:25:00 ......................... VAK C 27 = 10:27:00 361999 Orany Vojtěch SJI 0401 C 29 = 10:29:00 232335 Jelínek Filip RUZ 0500 C 31 = 10:31:00 8301 Hora David PGP 0601 C 33 = 10:33:00 336764 Kašpárek Vít SJI 0402 C 35 = 10:35:00 ......................... VAK C 37 = 10:37:00 336711 Hybeš Michal CHT 0401 C 39 = 10:39:00 2061841 Vítek Matěj SJI 0500 C 41 = 10:41:00

Kategorie H10N

14.06.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.50 km, převýšení    33 m,  5 kontrol           tištěno 11.06.2014   19:01

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 10:01:00 2059733 Srb Vladimír SJI 0701 C 3 = 10:03:00 ......................... VAK C 5 = 10:05:00 4634 Vacek František CHT 0501 C 7 = 10:07:00

Kategorie H12

14.06.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.40 km, převýšení    33 m,  9 kontrol           tištěno 11.06.2014   19:01

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 10:01:00 51770 Venhoda Matěj SJI 0301 C 3 = 10:03:00 127 Kopecký Jan PZR 0202 C 5 = 10:05:00 436440 Pobuda Vojtěch SJH 0302 C 7 = 10:07:00 110 Tkáč Juraj SJI 0200 C 9 = 10:09:00 8705 Mašek Ondřej PZR 0201 C 11 = 10:11:00 420435 Dundáček Karel SJH 0401 C 13 = 10:13:00 ......................... VAK C 15 = 10:15:00 4538 Palát Bohuslav TTR 0201 B 17 = 10:17:00 ? Hojný Jáchym SJH 0301 B 19 = 10:19:00 49887 Jelínek Kryštof RUZ 0301 C 21 = 10:21:00

Kategorie H14

14.06.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  3.10 km, převýšení    35 m, 13 kontrol           tištěno 11.06.2014   19:01

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
336770 Čech Petr SJI 0001 B 20 = 10:20:00 2052352 Poláček Tomáš PZR 0102 B 22 = 10:22:00 ......................... VAK C 24 = 10:24:00 2019241 Kašpárek Ladislav SJI 0102 C 26 = 10:26:00 442888 Veselý Vojtěch SJH 0001 B 28 = 10:28:00 2061788 Záboj Petr SJI 0101 C 30 = 10:30:00 ......................... VAK C 32 = 10:32:00 142 Lepšík Daniel SJI 0104 C 34 = 10:34:00

Kategorie H16

14.06.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  3.00 km, převýšení    30 m, 14 kontrol           tištěno 11.06.2014   19:01

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
53199 Švec Martin CHT 9902 B 27 = 10:27:00 336772 Kubák Martin SJH 9902 C 29 = 10:29:00 53175 Švec Petr CHT 9901 B 31 = 10:31:00 ......................... VAK C 33 = 10:33:00 51138 Čermák Jiří CTB 9903 B 35 = 10:35:00 53168 Hybeš David CHT 9903 C 37 = 10:37:00 339559 Sabol Josef CTB 9902 C 39 = 10:39:00 ......................... VAK C 41 = 10:41:00 53200 Žanda Jan CTB 9901 B 43 = 10:43:00

Kategorie H18

14.06.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  4.00 km, převýšení    40 m, 18 kontrol           tištěno 11.06.2014   19:01

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51409 Ash Adam OCB 9701 C 1 = 10:01:00 331797 Peřinka Šimon BBM 9700 B 3 = 10:03:00 ......................... VAK C 5 = 10:05:00

Kategorie H21C

14.06.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  5.80 km, převýšení    55 m, 25 kontrol           tištěno 11.06.2014   19:01

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
49824 Hladílek Jan PZR 8814 C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 2 = 10:02:00 ......................... VAK C 4 = 10:04:00 53700 Novohradský Petr PZR 8903 C 6 = 10:06:00 52008 Přikryl Petr ZBM 6708 C 8 = 10:08:00 52304 Kysilko Zdeněk CHT 8601 C 10 = 10:10:00 2230 Kroupa Václav TTR 8003 C 12 = 10:12:00 neregistro 515468 Fiala Jan BBM 7205 C 14 = 10:14:00 330693 Málek Jan PZR 9505 A 16 = 10:16:00 500580 Prášil Marek TTR 7301 R 18 = 10:18:00 7200600 Krejsa Jan CHT 8701 C 20 = 10:20:00 ......................... VAK C 22 = 10:22:00 2011839 Henek Vladan VBM 8002 C 24 = 10:24:00 7201807 Kopáček Jan CHT 8510 C 26 = 10:26:00 515502 Fiala Martin TTR 8801 C 28 = 10:28:00 9780 Hora Zbyněk PGP 8000 C 30 = 10:30:00 52315 Pitra Martin CHT 9204 C 32 = 10:32:00 52150 Slabý Jan ZHR 7900 C 34 = 10:34:00

Kategorie H21D

14.06.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  4.20 km, převýšení    45 m, 19 kontrol           tištěno 11.06.2014   19:01

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
4630 Kopic Jiří JHB 9107 C 0 = 10:00:00 ? Hudera Jiří NNN C 2 = 10:02:00 neregistro 49819 Culka Josef JHB 6202 C 4 = 10:04:00 49811 Nechuta Milan PZR 7007 C 6 = 10:06:00 ......................... VAK C 8 = 10:08:00 49809 Culka Josef JHB 8607 C 10 = 10:10:00 ......................... VAK C 12 = 10:12:00 7201754 Miksa Miroslav JHB 7102 C 14 = 10:14:00

Kategorie H35

14.06.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  5.50 km, převýšení    48 m, 26 kontrol           tištěno 11.06.2014   19:01

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2051486 Blažek Petr SJH 7402 C 11 = 10:11:00 899166 Jelínek Jaromír CTB 7702 C 13 = 10:13:00 52246 Věžník Roman TTR 7901 C 15 = 10:15:00 51141 Kubičko Petr SJH 6901 C 17 = 10:17:00 4638 Vacek František CHT 7001 C 19 = 10:19:00 995874 Hojný Jaroslav SJH 7002 C 21 = 10:21:00 ......................... VAK C 23 = 10:23:00 8709 Izdný Pavel SJI 7613 C 25 = 10:25:00 331598 Dundáček Milan SJH 6902 C 27 = 10:27:00 1396839 Choutka Jaroslav SOB 6301 C 29 = 10:29:00 ......................... VAK C 31 = 10:31:00 336767 Beneš Jan SJH 7001 C 33 = 10:33:00 232868 Šebesta Petr CHT 7102 C 35 = 10:35:00 442847 Veselý Oldřich SJH 7101 C 37 = 10:37:00

Kategorie H45

14.06.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  5.50 km, převýšení    53 m, 25 kontrol           tištěno 11.06.2014   19:01

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
339554 Žanda Jan CTB 6701 C 21 = 10:21:00 ......................... VAK C 23 = 10:23:00 303960 Klusáček Martin TTR 5601 C 25 = 10:25:00 51899 Kopáček Miroslav CHT 6049 C 27 = 10:27:00 410394 Suk Marek PZR 6701 C 29 = 10:29:00 331118 Romanovský Alois SJH 6101 C 31 = 10:31:00 52357 Hrstka Vladislav JHB 5702 C 33 = 10:33:00 52337 Zeman Jaroslav CHT 5901 C 35 = 10:35:00 434831 Trojan Jiří SJH 6601 C 37 = 10:37:00 51836 Voborník Petr CTB 6601 C 39 = 10:39:00 232741 Novohradský Jan PZR 5309 C 41 = 10:41:00 231209 Havlík Milan SJH 6201 C 43 = 10:43:00

Kategorie H55

14.06.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  5.00 km, převýšení    50 m, 21 kontrol           tištěno 11.06.2014   19:01

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 25 = 10:25:00 51989 Blecha Ladislav FJI 5106 C 27 = 10:27:00 51921 Jelínek Luboš RUZ 5504 C 29 = 10:29:00 410398 Denemarek Oldřich BBM 5100 C 31 = 10:31:00 51953 Matras Jaroslav CHT 5301 C 33 = 10:33:00 51920 Kodys Václav RUZ 5105 C 35 = 10:35:00 52251 Koudelný Jiří TTR 5401 C 37 = 10:37:00 52078 Henek Milan RBK 5307 C 39 = 10:39:00 897365 Kubálek Zdeněk RUZ 5306 C 41 = 10:41:00 52252 Orálek Miroslav TTR 5201 C 43 = 10:43:00 ......................... VAK C 45 = 10:45:00 51994 Pospíšil Jaromír PZR 4417 C 47 = 10:47:00

Kategorie H65

14.06.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  4.20 km, převýšení    43 m, 18 kontrol           tištěno 11.06.2014   19:01

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51948 Vítek Josef CHT 4802 C 0 = 10:00:00 331289 Gřunděl Ivan SJH 4201 C 2 = 10:02:00 52323 Vodrážka Oldřich CHT 4701 C 4 = 10:04:00 51410 Bouček Václav OCB 4101 C 6 = 10:06:00 51949 Starka František CHT 4801 C 8 = 10:08:00 ......................... VAK C 10 = 10:10:00

Kategorie HDR

14.06.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.50 km, převýšení    33 m,  5 kontrol           tištěno 11.06.2014   19:01

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 515080 Doleželová Jolana KTA 1151 C 0 = 10:00:00 neregistro 5296 Doleželová Vendula KTA 0751 C 0 = 10:00:00 253125 Frýba Matyáš SJI 0700 C 0 = 10:00:00 4686 Honzáková Nelka JHB 0851 C 0 = 10:00:00 141 Jindřichová Jana SJI 0752 C 0 = 10:00:00 ? Kroupa Hana TTR 0853 C 0 = 10:00:00 ? Kroupa Vít TTR 1001 C 0 = 10:00:00 442845 Maděryčová Anna SJH 0851 C 0 = 10:00:00 139 Palát Přemek TTR 0601 C 0 = 10:00:00 113 Prüher Jan SJI C 0 = 10:00:00 neregistro 112 Prüher Jáchym SJI C 0 = 10:00:00 neregistro 118 Prášil Šimon TTR 0901 C 0 = 10:00:00 446402 Rachůnek Stanislav SJI 0602 C 0 = 10:00:00 124 Černý Vojtěch SJI 0603 C 0 = 10:00:00

Kategorie P

14.06.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.80 km, převýšení    35 m, 10 kontrol           tištěno 11.06.2014   19:01

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 51432 Boučková Ludmila OCB 4351 C 0 = 10:00:00 232379 Koblížková Michaela TJH 4851 C 0 = 10:00:00 434582 Novotná Helena SJH 8152 C 0 = 10:00:00 682632 Pejšková Eva JHB C 0 = 10:00:00 neregistro 2017679 Pittnerová Lenka RUZ 7150 C 0 = 10:00:00