26.04.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 206) 2035164 P Burian Petr 0.00 40.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

1DC Musilovi

26.04.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 94) 2070829 HDR 1DC0950 Musilová Anna 0.00 40.00 Kč neregistro ( 93) 7201805 H35 1DC7600 Musil Radek 32.00 70.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 110.00 Kč

ABM KOB Moira Brno

26.04.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 48) 7003038 H21C ABM9211 Novotný Ondřej 31.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 70.00 Kč

BBM BETA URSUS Orienteering

26.04.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 49) 331257 D45 BBM6550 Peřinková Irena 25.00 70.00 Kč ( 50) 410398 H55 BBM5100 Denemarek Oldřich 26.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 140.00 Kč

CHT OOB SK Chrast

26.04.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 161) 336708 P CHT9603 Dvořák Martin 0.00 40.00 Kč neregistro ( 171) 52315 H21C CHT9204 Pitra Martin 0.00 70.00 Kč ( 176) ? P CHT6903 Hülle Jan 0.00 40.00 Kč neregistro ( 145) 336713 D18 CHT9751 Moravčíková Hana 1.00 70.00 Kč ( 167) 52168 H21C CHT8502 Martinec Petr 3.00 70.00 Kč ( 146) 2059736 D21C CHT8851 Kopáčková Iva 5.00 70.00 Kč ( 162) 53141 H21C CHT9501 Hledík Jakub 6.00 70.00 Kč ( 156) 336711 H10 CHT0401 Hybeš Michal 8.00 40.00 Kč ( 165) 52161 H21C CHT9001 Krejsa Martin 9.00 70.00 Kč ( 147) 52175 D21C CHT8152 Krejsová Martina 10.00 70.00 Kč ( 157) 336786 H10N CHT0601 Zlesák Matyáš 11.00 40.00 Kč ( 159) 53199 H16 CHT9902 Švec Martin 11.00 70.00 Kč ( 178) 52337 H45 CHT5901 Zeman Jaroslav 11.00 70.00 Kč ( 164) 7200600 H21C CHT8701 Krejsa Jan 12.00 70.00 Kč ( 68) 51982 D21C CHT8251 Matrasová Vendula 14.00 70.00 Kč ( 160) 53175 H16 CHT9901 Švec Petr 14.00 70.00 Kč ( 177) 51899 H45 CHT6049 Kopáček Miroslav 14.00 70.00 Kč ( 183) 52158 H21C CHT9202 Krejsa Vladimír 15.00 70.00 Kč ( 179) 51953 H55 CHT5301 Matras Jaroslav 16.00 70.00 Kč ( 150) 4537 D21C CHT8751 Šmídová Stanislava 17.00 70.00 Kč ( 158) 53168 H16 CHT9903 Hybeš David 17.00 70.00 Kč ( 142) 52311 D12 CHT0251 Starková Tereza 18.00 40.00 Kč ( 143) 206486 D14 CHT0151 Zlesáková Adéla 18.00 40.00 Kč ( 163) 410357 H21C CHT8510 Kopáček Jan 18.00 70.00 Kč ( 148) 1007554 D21C CHT8353 Matrasová Kateřina 20.00 70.00 Kč ( 168) 51980 H21C CHT8001 Matras Tomáš 21.00 70.00 Kč ( 180) 53157 H55 CHT5502 Záhorec František 22.00 70.00 Kč ( 149) 232877 D21C CHT8451 Šmídová Kateřina 24.00 70.00 Kč ( 155) 52145 D45 CHT6654 Wurzelová Dana 24.00 70.00 Kč ( 184) 52303 H21C CHT8505 Kuban Michal 24.00 70.00 Kč ( 169) 52301 H21C CHT8801 Musil Marek 27.00 70.00 Kč ( 173) 51931 H35 CHT7502 Klvaňa Milan 27.00 70.00 Kč neregistro ( 182) 51948 H65 CHT4802 Vítek Josef 27.00 70.00 Kč ( 185) 51951 H55 CHT5101 Zlesák Milan 28.00 70.00 Kč ( 153) 8700 D21C CHT6655 Bulvová Hana 30.00 70.00 Kč ( 172) 52333 H21C CHT7301 Chaloupka Martin 30.00 70.00 Kč ( 174) 52155 H35 CHT7302 Zlesák Martin 30.00 70.00 Kč ( 181) 51949 H65 CHT4801 Starka František 30.00 70.00 Kč ( 166) 52304 H21C CHT8601 Kysilko Zdeněk 34.00 70.00 Kč ( 175) 232868 H35 CHT7102 Šebesta Petr 34.00 70.00 Kč ( 170) ? H21D CHT8901 Nešetřil Tomáš 35.00 70.00 Kč ( 144) 336706 D16 CHT9852 Dvořáková Klára 46.00 70.00 Kč ( 154) 49857 D35 CHT6460 Kučerová Vladimíra 49.00 70.00 Kč ( 152) 53167 D35 CHT7151 Švecová Iva 52.00 70.00 Kč ( 151) 52154 D35 CHT7352 Zlesáková Stáňa 55.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 2970.00 Kč

CTB SK OB Chotěboř

26.04.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 72) 339558 D21D CTB7052 Žandová Hana 2.00 70.00 Kč ( 74) 51830 H21C CTB7901 Šťastný Karel 2.00 70.00 Kč ( 70) 339554 H45 CTB6701 Žanda Jan 3.00 70.00 Kč ( 63) 899173 D21D CTB8152 Jelínková Hana 6.00 70.00 Kč ( 34) 51836 H45 CTB6601 Voborník Petr 12.00 70.00 Kč ( 65) 51138 H16 CTB9903 Čermák Jiří 13.00 70.00 Kč ( 73) 51838 D21C CTB8351 Šťastná Lenka 13.00 70.00 Kč ( 18) 887165 D21C CTB8151 Gregorová Kamila 16.00 70.00 Kč ( 71) 53200 H16 CTB9901 Žanda Jan 18.00 70.00 Kč ( 13) 53127 D21C CTB9254 Ondráčková Lucie 19.00 70.00 Kč ( 62) 899166 H35 CTB7702 Jelínek Jaromír 22.00 70.00 Kč ( 33) 51837 D45 CTB6851 Voborníková Eva 23.00 70.00 Kč ( 19) 51663 H21C CTB7701 Gregor Martin 29.00 70.00 Kč ( 130) 51829 D35 CTB7351 Šťastná Alena 57.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 980.00 Kč

FJI SK FREE Jihlava

26.04.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 6) 51989 H55 FJI5106 Blecha Ladislav 20.00 70.00 Kč ( 7) 232900 D55 FJI5252 Podhorská Věra 20.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 140.00 Kč

JHB TJ Jiskra Havlíčkův Brod

26.04.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 123) 53622 H45 JHB6002 Čejka Miloslav 1.00 70.00 Kč ( 8) 53615 D21C JHB8952 Králová Iveta 3.00 70.00 Kč ( 36) 4682 H21C JHB9103 Kaser Dan 4.00 70.00 Kč ( 1) 53614 D21C JHB6553 Fencíková Vladislava 11.00 70.00 Kč ( 124) 4676 D35 JHB7351 Švecová Marcela 59.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 350.00 Kč

KTA SK Kotnov Tábor

26.04.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 125) 5299 H16 KTA9901 Vébr Jiří 10.00 70.00 Kč ( 21) 682635 D14 KTA0151 Svobodová Anna 13.00 40.00 Kč ( 20) 515484 H21C KTA6901 Vébr Jiří 23.00 70.00 Kč ( 22) 682657 D16 KTA9951 Svobodová Jana 45.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 250.00 Kč

LPU OK Lokomotiva Pardubice

26.04.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 35) 4536 D21C LPU9458 Voborníková Alena 2.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 70.00 Kč

OSN SK OS Nové Město n. M.

26.04.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 40) 590124 HDR OSN1260 Voráčková Anežka 0.00 40.00 Kč ( 85) 981804 D21C OSN9696 Vališová Martina 0.00 70.00 Kč ( 88) 51990 HDR OSN0888 Kamenická Tereza Ester 0.00 40.00 Kč ( 127) 53601 HDR OSN0777 Janíčková Jolana 0.00 40.00 Kč ( 188) 53158 HDR OSN0757 Dvořáčková Jana 0.00 40.00 Kč ( 91) 551995 H21C OSN9549 Kamenický Jeroným 1.00 70.00 Kč ( 200) 9579 H10 OSN0606 Zrník Tomáš 1.00 40.00 Kč ( 45) 2011896 D10 OSN0450 Marečková Ema 2.00 40.00 Kč ( 87) 9601003 H45 OSN6004 Kamenický Radan 2.00 70.00 Kč ( 126) 336708 D21D OSN7356 Janíčková Jitka 3.00 70.00 Kč ( 187) 2011898 H10 OSN0505 Dvořáček Tomáš 4.00 40.00 Kč ( 3) 52146 H45 OSN6005 Wurzel Břetislav 5.00 70.00 Kč ( 90) 9930517 H21C OSN9339 Kamenický Tobiáš 5.00 70.00 Kč ( 43) 51991 H21C OSN6900 Mareček Petr 11.00 70.00 Kč ( 46) ? D12 OSN0250 Slámová Taťána 11.00 40.00 Kč neregistro ( 201) 416210 D14 OSN0099 Zrníková Adéla 12.00 40.00 Kč ( 37) 52142 D21C OSN8555 Voráčková Lenka 15.00 70.00 Kč ( 202) 1398988 H35 OSN7118 Zrník Tomáš 24.00 70.00 Kč ( 41) 550310 H55 OSN5501 Hruška Jiří 30.00 70.00 Kč ( 44) 232029 H12 OSN0201 Mareček Šimon 39.00 40.00 Kč ( 186) 53173 H12 OSN0303 Dvořáček Jakub 44.00 40.00 Kč ( 89) 9690219 D35 OSN6955 Kamenická Lenka 54.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 1210.00 Kč

PBM TJ Spartak 1. Brněnská

26.04.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 66) 52061 H21C PBM7301 Kheil Radim 19.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 70.00 Kč

PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou

26.04.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 198) 410374 D21D PZR7352 Suková Renata 0.00 70.00 Kč ( 113) 232891 H18 PZR9701 Nechuta David 6.00 70.00 Kč ( 4) 2023807 H45 PZR4800 Kříž Pavel 8.00 70.00 Kč ( 5) 53700 H21C PZR8903 Novohradský Petr 10.00 70.00 Kč ( 199) 53196 D12 PZR0252 Suková Hana 10.00 40.00 Kč ( 2) 51900 D21C PZR5654 Rosecká Alena 12.00 70.00 Kč ( 9) 49824 H21C PZR8814 Hladílek Jan 13.00 70.00 Kč ( 197) 410394 H45 PZR6701 Suk Marek 13.00 70.00 Kč ( 10) 52608 D14 PZR0050 Niederlová Anneli 15.00 40.00 Kč ( 11) 126 D12 PZR0351 Sobotková Klára 17.00 40.00 Kč ( 12) 220398 H35 PZR7008 Sobotka Petr 21.00 70.00 Kč ( 23) 49821 D55 PZR5051 Křížová Zdenka 22.00 70.00 Kč ( 51) 51994 H55 PZR4417 Pospíšil Jaromír 27.00 70.00 Kč ( 84) 49847 H65 PZR4321 Pospíšil Jiří 31.00 70.00 Kč ( 31) 2052352 H14 PZR0102 Poláček Tomáš 33.00 40.00 Kč ( 112) 49811 H21D PZR7007 Nechuta Milan 36.00 70.00 Kč ( 115) 439123 D16 PZR9951 Nechutová Aneta 42.00 70.00 Kč ( 32) 2052393 D35 PZR7070 Poláčková Bohuslava 48.00 70.00 Kč ( 114) 51511 D35 PZR6969 Nechutová Alena 51.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 1210.00 Kč

RBK SK Radioklub Blansko

26.04.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 64) 301286 D21C RBK9252 Pekárková Monika 18.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 70.00 Kč

RUZ TJ Růžená

26.04.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 191) 232335 H10 RUZ0500 Jelínek Filip 2.00 40.00 Kč ( 189) 232331 D12 RUZ0251 Jelínková Adéla 15.00 40.00 Kč ( 192) 51921 H55 RUZ5504 Jelínek Luboš 24.00 70.00 Kč ( 193) 51922 D55 RUZ5552 Jelínková Jana 24.00 70.00 Kč ( 140) 897365 H55 RUZ5306 Kubálek Zdeněk 29.00 70.00 Kč ( 190) 49887 H12 RUZ0301 Jelínek Kryštof 38.00 40.00 Kč
VKLAD CELKEM 330.00 Kč

SJH SJH Jindřichův Hradec

26.04.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 39) 331244 D18 SJH9751 Parkanová Veronika 0.00 70.00 Kč ( 96) ? HDR SJH0801 Sviták Václav 0.00 40.00 Kč ( 128) ? HDR SJH0701 Blažek Cyril 0.00 40.00 Kč ( 25) 436945 D10 SJH0452 Kubičková Kristýna 1.00 40.00 Kč ( 16) 426377 D10 SJH0453 Komárková Jindra 3.00 40.00 Kč ( 81) 331328 D18 SJH9852 Hojná Dominika 3.00 70.00 Kč ( 95) 331439 H10 SJH0403 Sviták Vojtěch 3.00 40.00 Kč ( 29) 553458 D21C SJH9352 Šrámková Michaela 4.00 70.00 Kč ( 38) 51140 H45 SJH6801 Parkan Jiří 4.00 70.00 Kč ( 194) 301356 D10 SJH0451 Kubáková Nela 5.00 40.00 Kč ( 30) 331784 H10 SJH0404 Vaněček Tomáš 7.00 40.00 Kč ( 118) 206416 D10 SJH0551 Blažková Veronika 7.00 40.00 Kč ( 98) 330592 D21C SJH8051 Kinštová Dominka 9.00 70.00 Kč ( 117) 331394 D12 SJH0252 Blažková Kateřina 13.00 40.00 Kč ( 97) 330596 D14 SJH0251 Kinštová Tereza 14.00 40.00 Kč ( 17) 232404 D10N SJH0751 Komárková Zbyňka 15.00 40.00 Kč ( 28) 442866 D12 SJH0352 Veselá Aneta 16.00 40.00 Kč ( 195) 336772 H16 SJH9902 Kubák Martin 16.00 70.00 Kč ( 78) 442882 D14 SJH0052 Hojná Eliška 17.00 40.00 Kč ( 120) 553451 D10N SJH0651 Benešová Michaela 18.00 40.00 Kč ( 77) 995874 H35 SJH7002 Hojný Jaroslav 20.00 70.00 Kč ( 82) 442873 H55 SJH5901 Nosek Vladimír 21.00 70.00 Kč ( 80) ? D45 SJH6951 Hojná Tereza 22.00 70.00 Kč ( 116) 2051486 H35 SJH7402 Blažek Petr 23.00 70.00 Kč ( 75) 51141 H35 SJH6901 Kubičko Petr 25.00 70.00 Kč ( 42) 331289 H65 SJH4201 Gřunděl Ivan 29.00 70.00 Kč ( 76) 331719 D21C SJH9551 Kubičková Barbora 29.00 70.00 Kč ( 119) 336767 H35 SJH7001 Beneš Jan 29.00 70.00 Kč ( 26) 1007526 H35 SJH7201 Kubičko Pavel 31.00 70.00 Kč ( 92) 436434 H14 SJH0003 Koudelka Tomáš 32.00 40.00 Kč ( 27) 442847 H35 SJH7101 Veselý Oldřich 33.00 70.00 Kč ( 47) 442870 H21D SJH7403 Pobuda Michal 34.00 70.00 Kč ( 83) 331357 H14 SJH0002 Nosek Jakub 36.00 40.00 Kč ( 79) 443062 H12 SJH0301 Hojný Jáchym 40.00 40.00 Kč ( 131) 442852 H12 SJH0204 Eder Jonáš 43.00 40.00 Kč ( 67) 436440 H12 SJH0302 Pobuda Vojtěch 46.00 40.00 Kč ( 122) 109 D35 SJH7051 Benešová Iva 50.00 70.00 Kč ( 121) 2067998 D35 SJH7550 Blažková Markéta 53.00 70.00 Kč ( 24) 331321 D35 SJH7752 Kubičková Martina 56.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 2160.00 Kč

SJI OK Jihlava

26.04.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 136) 140 H10 SJI0601 Hendrych Vít 6.00 40.00 Kč ( 138) 361999 H10 SJI0401 Orany Vojtěch 9.00 40.00 Kč ( 134) 219260 H16 SJI9801 Foltýn Tomáš 15.00 70.00 Kč ( 135) 52966 D14 SJI0051 Foltýnová Eva 16.00 40.00 Kč ( 137) 52331 H21C SJI8306 Kadlec Jan 26.00 70.00 Kč ( 133) 336770 H14 SJI0001 Čech Petr 37.00 40.00 Kč ( 139) 336765 D16 SJI9854 Vacková Anna 43.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 370.00 Kč

SLP OOB Slavia Praha

26.04.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 61) 51287 HDR SLP0950 Chumová Adéla 0.00 40.00 Kč ( 59) 51354 D21C SLP7451 Chumová Jana 1.00 70.00 Kč ( 60) 51613 H21C SLP6601 Chum Jaroslav 20.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 180.00 Kč

TJH TJ OK Tolar Jindřichův Hradec

26.04.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 14) 981817 H21C TJH7701 Komárek Arnošt 7.00 70.00 Kč ( 15) 995845 D35 TJH7651 Komárková Lenka 61.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 140.00 Kč

TTR OOB Třebíč

26.04.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 111) 49689 HDR TTR0852 Nešporová Terezie 0.00 40.00 Kč ( 104) 303960 H45 TTR5601 Klusáček Martin 7.00 70.00 Kč ( 110) 52248 H10N TTR0502 Nešpor Jiří 9.00 40.00 Kč ( 103) 52238 H45 TTR6202 Sysel Svatobor 10.00 70.00 Kč ( 107) 52239 D12 TTR0351 Nešporová Marie 12.00 40.00 Kč ( 106) 52252 H55 TTR5201 Orálek Miroslav 18.00 70.00 Kč ( 108) 52237 D45 TTR6151 Syslová Iva 21.00 70.00 Kč ( 109) 52253 D55 TTR5351 Orálková Libuše 21.00 70.00 Kč ( 105) 52251 H55 TTR5401 Koudelný Jiří 25.00 70.00 Kč ( 100) 52242 D21C TTR7251 Nešporová Marie 27.00 70.00 Kč ( 99) 52250 H21C TTR7502 Dvořáček Jiří 28.00 70.00 Kč ( 196) 515502 H21C TTR8801 Fiala Martin 33.00 70.00 Kč ( 102) 416215 H14 TTR0101 Nešpor Jan 34.00 40.00 Kč ( 203) 117 H21D TTR9303 Vacek Jan 38.00 70.00 Kč ( 101) 4538 H12 TTR0201 Palát Bohuslav 41.00 40.00 Kč
VKLAD CELKEM 900.00 Kč

UBM MENISKOS Brno

26.04.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 204) 2023964 P UBM7701 Vemola Jiří 0.00 40.00 Kč ( 205) 428284 P UBM7751 Vemolová Barbora 0.00 40.00 Kč
VKLAD CELKEM 140.00 Kč

VBM VSK Mendelu Brno

26.04.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 53) 8030 D21C VBM8555 Najmanová Hana 6.00 70.00 Kč ( 57) 53217 H45 VBM4732 Chmelík Aleš 6.00 70.00 Kč ( 55) 2011839 H21C VBM8002 Henek Vladan 17.00 70.00 Kč ( 58) 53305 H55 VBM4806 Dokoupil Vladimír 23.00 70.00 Kč ( 56) 553285 H21C VBM8103 Mazal Zdeněk 25.00 70.00 Kč ( 52) 361990 D21C VBM9353 Chmelíková Zuzana 26.00 70.00 Kč ( 54) 53306 D45 VBM5754 Dokoupilová Zuzana 26.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 490.00 Kč

ZBM SK Žabovřesky Brno

26.04.2014 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 141) 1234321 D21C ZBM8661 Jiráčková Jana 7.00 70.00 Kč ( 69) 52008 H21C ZBM6708 Přikryl Petr 14.00 70.00 Kč ( 86) 51765 D21C ZBM8459 Tvarůžková Petra 22.00 70.00 Kč ( 129) 703370 D21C ZBM7951 Gebauerová Jana 28.00 70.00 Kč ( 132) 9000002 H21C ZBM8001 König Lukáš 32.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 350.00 Kč