26.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 290) 2035164 P Burian Petr 0.00 40.00 Kč neregistro ( 291) ? HDR Prüher Jan 0.00 40.00 Kč neregistro ( 292) ? HDR Prüher Jáchym 0.00 40.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 80.00 Kč

1DC Musilovi

26.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 133) 2070829 HDR 1DC0950 Musilová Anna 0.00 40.00 Kč neregistro ( 132) 7201805 H35 1DC7600 Musil Radek 22.00 70.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 110.00 Kč

37C Bez registrace

26.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 32) ? H21D 37C7700 Vaněček Roman 41.00 70.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 70.00 Kč

5HC Rychlá Rota Rybníček

26.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 64) ? H35 5HC7700 Mikan Petr 4.00 70.00 Kč neregistro ( 65) 51871 H35 5HC8900 Mikan Tomáš 8.00 70.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 140.00 Kč

6HC

26.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 210) ? H21D 6HC8100 Konfršt Josef 49.00 70.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 70.00 Kč

ABM KOB Moira Brno

26.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 74) 7003038 H21C ABM9211 Novotný Ondřej 7.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 70.00 Kč

BBM BETA URSUS Orienteering

26.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 78) 410398 H55 BBM5100 Denemarek Oldřich 22.00 70.00 Kč ( 77) 331257 D45 BBM6550 Peřinková Irena 29.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 140.00 Kč

CHT OOB SK Chrast

26.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 217) 52311 D12 CHT0251 Starková Tereza 0.00 40.00 Kč ( 220) 336713 D18 CHT9751 Moravčíková Hana 0.00 70.00 Kč ( 237) 336708 P CHT9603 Dvořák Martin 0.00 40.00 Kč neregistro ( 254) ? P CHT6903 Hülle Jan 0.00 40.00 Kč neregistro ( 259) 51955 H55 CHT5501 Žemlička Zbyněk 0.00 70.00 Kč ( 263) ? HDR CHT1054 Korecká Eva 0.00 40.00 Kč ( 222) 52175 D21D CHT8152 Krejsová Martina 1.00 70.00 Kč ( 251) 51931 H35 CHT7502 Klvaňa Milan 2.00 70.00 Kč neregistro ( 242) 52158 H21C CHT9202 Krejsa Vladimír 3.00 70.00 Kč ( 99) 51970 D14 CHT0051 Vacková Anna 5.00 40.00 Kč ( 244) 52304 H21C CHT8601 Kysilko Zdeněk 9.00 70.00 Kč ( 225) 4537 D21C CHT8751 Šmídová Stanislava 13.00 70.00 Kč ( 245) 52168 H21C CHT8502 Martinec Petr 13.00 70.00 Kč ( 218) 206486 D14 CHT0151 Zlesáková Adéla 17.00 40.00 Kč ( 232) 336711 H10 CHT0401 Hybeš Michal 17.00 40.00 Kč ( 249) 52315 H21C CHT9204 Pitra Martin 17.00 70.00 Kč ( 257) 51953 H55 CHT5301 Matras Jaroslav 18.00 70.00 Kč ( 253) 232868 H35 CHT7102 Šebesta Petr 20.00 70.00 Kč ( 223) 1007554 D21C CHT8353 Matrasová Kateřina 21.00 70.00 Kč ( 101) 4329 D21D CHT7852 Vacková Petra 23.00 70.00 Kč neregistro ( 100) 4634 H35 CHT7001 Vacek František 26.00 70.00 Kč ( 221) 2059736 D21C CHT8851 Kopáčková Iva 27.00 70.00 Kč ( 98) 4634 H10N CHT0501 Vacek František 30.00 40.00 Kč ( 252) 52155 H35 CHT7302 Zlesák Martin 30.00 70.00 Kč ( 255) 51899 H45 CHT6049 Kopáček Miroslav 30.00 70.00 Kč ( 258) 53157 H55 CHT5502 Záhorec František 30.00 70.00 Kč ( 219) 336706 D16 CHT9852 Dvořáková Klára 33.00 70.00 Kč ( 233) 336786 H10N CHT0601 Zlesák Matyáš 34.00 40.00 Kč ( 262) 51951 H55 CHT5101 Zlesák Milan 34.00 70.00 Kč ( 248) ? H21D CHT8901 Nešetřil Tomáš 37.00 70.00 Kč ( 224) 232877 D21C CHT8451 Šmídová Kateřina 39.00 70.00 Kč ( 238) 53141 H21C CHT9501 Hledík Jakub 39.00 70.00 Kč ( 256) 52337 H45 CHT5901 Zeman Jaroslav 40.00 70.00 Kč ( 230) 52145 D45 CHT6654 Wurzelová Dana 41.00 70.00 Kč ( 261) 51948 H65 CHT4802 Vítek Josef 42.00 70.00 Kč ( 102) 51982 D21C CHT8251 Matrasová Vendula 43.00 70.00 Kč ( 235) 53199 H16 CHT9902 Švec Martin 44.00 70.00 Kč ( 243) 52303 H21C CHT8505 Kuban Michal 45.00 70.00 Kč ( 228) 8700 D21C CHT6655 Bulvová Hana 49.00 70.00 Kč ( 236) 53175 H16 CHT9901 Švec Petr 50.00 70.00 Kč ( 247) 52301 H21C CHT8801 Musil Marek 51.00 70.00 Kč ( 229) 49857 D35 CHT6460 Kučerová Vladimíra 52.00 70.00 Kč ( 260) 51949 H65 CHT4801 Starka František 54.00 70.00 Kč ( 231) 51957 D55 CHT5751 Žemličková Jindra 55.00 70.00 Kč ( 234) 53168 H16 CHT9903 Hybeš David 56.00 70.00 Kč ( 241) 52161 H21C CHT9001 Krejsa Martin 57.00 70.00 Kč ( 239) 410357 H21C CHT8510 Kopáček Jan 61.00 70.00 Kč ( 227) 53167 D35 CHT7151 Švecová Iva 66.00 70.00 Kč ( 246) 51980 H21C CHT8001 Matras Tomáš 67.00 70.00 Kč ( 226) 52154 D35 CHT7352 Zlesáková Stáňa 72.00 70.00 Kč ( 250) 52333 H21C CHT7301 Chaloupka Martin 73.00 70.00 Kč ( 240) 7200600 H21C CHT8701 Krejsa Jan 77.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 3370.00 Kč

CTB SK OB Chotěboř

26.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 54) 301334 HDR CTB0751 Gregorová Alice 0.00 40.00 Kč ( 104) 339554 H45 CTB6701 Žanda Jan 4.00 70.00 Kč ( 106) 339558 D21D CTB7052 Žandová Hana 11.00 70.00 Kč ( 93) 899166 H35 CTB7702 Jelínek Jaromír 12.00 70.00 Kč ( 94) 899173 D21D CTB8152 Jelínková Hana 21.00 70.00 Kč ( 11) 53127 D21C CTB9254 Ondráčková Lucie 31.00 70.00 Kč ( 17) 51663 H21C CTB7701 Gregor Martin 33.00 70.00 Kč ( 42) 51836 H45 CTB6601 Voborník Petr 38.00 70.00 Kč ( 41) 51837 D45 CTB6851 Voborníková Eva 43.00 70.00 Kč ( 16) 887165 D21C CTB8151 Gregorová Kamila 45.00 70.00 Kč ( 105) 53200 H16 CTB9901 Žanda Jan 46.00 70.00 Kč ( 95) 51138 H16 CTB9903 Čermák Jiří 52.00 70.00 Kč ( 110) 51830 H21C CTB7901 Šťastný Karel 53.00 70.00 Kč ( 109) 51838 D21C CTB8351 Šťastná Lenka 61.00 70.00 Kč ( 185) 51829 D35 CTB7351 Šťastná Alena 78.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 1020.00 Kč

FJI SK FREE Jihlava

26.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 3) 51989 H55 FJI5106 Blecha Ladislav 14.00 70.00 Kč ( 4) 232900 D55 FJI5252 Podhorská Věra 57.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 140.00 Kč

JHB TJ Jiskra Havlíčkův Brod

26.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 51) 49805 D10N JHB0551 Honzáková Lenka 0.00 40.00 Kč ( 52) 4686 HDR JHB0851 Honzáková Nelka 0.00 40.00 Kč ( 165) 4668 D21D JHB8951 Culková Hana 17.00 70.00 Kč ( 176) 53622 H45 JHB6002 Čejka Miloslav 20.00 70.00 Kč ( 164) 49809 H21D JHB8607 Culka Josef 29.00 70.00 Kč ( 5) 53615 D21C JHB8952 Králová Iveta 33.00 70.00 Kč ( 19) 53614 D21C JHB6553 Fencíková Vladislava 37.00 70.00 Kč ( 163) 49819 H21D JHB6202 Culka Josef 43.00 70.00 Kč ( 177) 4676 D35 JHB7351 Švecová Marcela 46.00 70.00 Kč ( 44) 4682 H21C JHB9103 Kaser Dan 55.00 70.00 Kč ( 53) 49825 D21C JHB7753 Honzáková Jana 65.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 710.00 Kč

KTA SK Kotnov Tábor

26.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 157) 2025201 H14 KTA0002 Bušík David 5.00 40.00 Kč ( 158) 2025202 H45 KTA6301 Bušík Milan 8.00 70.00 Kč ( 21) 682635 D14 KTA0151 Svobodová Anna 21.00 40.00 Kč ( 20) 515484 H21C KTA6901 Vébr Jiří 37.00 70.00 Kč ( 22) 682657 D16 KTA9951 Svobodová Jana 41.00 70.00 Kč ( 36) 2025203 D35 KTA7151 Svobodová Martina 48.00 70.00 Kč ( 178) 5299 H16 KTA9901 Vébr Jiří 48.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 430.00 Kč

LPU OK Lokomotiva Pardubice

26.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 43) 4536 D21C LPU9458 Voborníková Alena 17.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 70.00 Kč

MLA MLOK Mariánské Lázně

26.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 76) 51611 H65 MLA4201 Sklenář Jan 50.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 70.00 Kč

NNN Neregistrovaní

26.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 29) 436948 H21D NNN8500 Smejkal Martin 23.00 70.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 70.00 Kč

OCB OC České Budějovice

26.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 206) 51432 P OCB4351 Boučková Ludmila 0.00 40.00 Kč ( 207) 416348 H21D OCB9501 Bouček Jakub 31.00 70.00 Kč ( 205) 51410 H65 OCB4101 Bouček Václav 46.00 70.00 Kč ( 208) 51409 H21D OCB9701 Ash Adam 51.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 250.00 Kč

OSN SK OS Nové Město n. M.

26.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 18) 51972 H35 OSN7209 Nechanický Pavel 0.00 70.00 Kč ( 126) 51990 HDR OSN0888 Kamenická Tereza Ester 0.00 40.00 Kč ( 180) 53601 HDR OSN0777 Janíčková Jolana 0.00 40.00 Kč ( 267) 53158 HDR OSN0757 Dvořáčková Jana 0.00 40.00 Kč ( 48) 52142 D21C OSN8555 Voráčková Lenka 1.00 70.00 Kč ( 63) 52000 D14 OSN0050 Nechanická Klára 1.00 40.00 Kč ( 125) 9601003 H45 OSN6004 Kamenický Radan 2.00 70.00 Kč ( 283) 9579 H10 OSN0606 Zrník Tomáš 3.00 40.00 Kč ( 266) 2011898 H10 OSN0505 Dvořáček Tomáš 7.00 40.00 Kč ( 121) 981804 D21C OSN9696 Vališová Martina 9.00 70.00 Kč ( 1) 52146 H45 OSN6005 Wurzel Břetislav 10.00 70.00 Kč ( 175) ? D10N OSN0454 Stoklasová Zuzana 10.00 40.00 Kč neregistro ( 179) 336708 D21D OSN7356 Janíčková Jitka 13.00 70.00 Kč ( 284) 416210 D14 OSN0099 Zrníková Adéla 13.00 40.00 Kč ( 70) ? D12 OSN0250 Slámová Taťána 14.00 40.00 Kč neregistro ( 128) 9930517 H21C OSN9339 Kamenický Tobiáš 15.00 70.00 Kč ( 285) 1398988 H35 OSN7118 Zrník Tomáš 16.00 70.00 Kč ( 174) ? D14 OSN0055 Stoklasová Daniela 19.00 40.00 Kč ( 56) 550310 H55 OSN5501 Hruška Jiří 20.00 70.00 Kč ( 61) 436433 H12 OSN0200 Nechanický Jan 30.00 40.00 Kč ( 268) 53173 H12 OSN0303 Dvořáček Jakub 36.00 40.00 Kč ( 71) 2011896 D10 OSN0450 Marečková Ema 41.00 40.00 Kč ( 129) 551995 H21C OSN9549 Kamenický Jeroným 41.00 70.00 Kč ( 69) 232029 H12 OSN0201 Mareček Šimon 42.00 40.00 Kč ( 62) 51975 D35 OSN7557 Nechanická Daniela 44.00 70.00 Kč ( 127) 9690219 D35 OSN6955 Kamenická Lenka 58.00 70.00 Kč ( 68) 51991 H21C OSN6900 Mareček Petr 63.00 70.00 Kč ( 55) 590124 D55 OSN5950 Hrušková Zdeňka 75.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 1540.00 Kč

PBM TJ Spartak 1. Brněnská

26.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 96) 52061 H21C PBM7301 Kheil Radim 71.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 70.00 Kč

PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou

26.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 9) 220398 P PZR7008 Sobotka Petr 0.00 40.00 Kč ( 281) 410374 D21D PZR7352 Suková Renata 5.00 70.00 Kč ( 282) 53196 D12 PZR0252 Suková Hana 8.00 40.00 Kč ( 34) 2052352 H14 PZR0102 Poláček Tomáš 9.00 40.00 Kč ( 7) 52608 D14 PZR0050 Niederlová Anneli 11.00 40.00 Kč ( 8) 126 D12 PZR0351 Sobotková Klára 12.00 40.00 Kč ( 72) 52970 D10 PZR0651 Doleželová Anna 29.00 40.00 Kč ( 159) 49811 H21D PZR7007 Nechuta Milan 33.00 70.00 Kč ( 280) 410394 H45 PZR6701 Suk Marek 34.00 70.00 Kč ( 162) 439123 D16 PZR9951 Nechutová Aneta 35.00 70.00 Kč ( 15) 2023807 H65 PZR4800 Kříž Pavel 40.00 70.00 Kč ( 120) 49847 H65 PZR4321 Pospíšil Jiří 44.00 70.00 Kč ( 6) 49824 H21C PZR8814 Hladílek Jan 47.00 70.00 Kč ( 73) 438601 D35 PZR7171 Doleželová Iva 50.00 70.00 Kč ( 161) 51511 D35 PZR6969 Nechutová Alena 56.00 70.00 Kč ( 23) 49821 D55 PZR5051 Křížová Zdenka 61.00 70.00 Kč ( 35) 2052393 D35 PZR7070 Poláčková Bohuslava 62.00 70.00 Kč ( 10) 51900 D55 PZR5654 Rosecká Alena 63.00 70.00 Kč ( 160) 232891 H18 PZR9701 Nechuta David 64.00 70.00 Kč ( 2) 53700 H21C PZR8903 Novohradský Petr 69.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 1220.00 Kč

RBK SK Radioklub Blansko

26.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 66) 52078 H55 RBK5307 Henek Milan 4.00 70.00 Kč ( 108) 52024 H21C RBK8604 Jalový Vlastimil 21.00 70.00 Kč ( 107) 52163 H45 RBK6120 Jalový Vlastimil 22.00 70.00 Kč ( 67) 52092 D55 RBK5454 Henková Svatava 59.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 280.00 Kč

RUZ TJ Růžená

26.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 270) 232331 D12 RUZ0251 Jelínková Adéla 2.00 40.00 Kč ( 211) 51780 D21C RUZ8051 Polednová Hana 3.00 70.00 Kč ( 272) 232335 H10 RUZ0500 Jelínek Filip 5.00 40.00 Kč ( 273) 51921 H55 RUZ5504 Jelínek Luboš 6.00 70.00 Kč ( 212) 49887 D21D RUZ8650 Hejnáková Adéla 9.00 70.00 Kč ( 216) 897365 H55 RUZ5306 Kubálek Zdeněk 12.00 70.00 Kč ( 213) 129 D12 RUZ0250 Pittnerová Adéla 16.00 40.00 Kč ( 214) 2017679 D21D RUZ7150 Pittnerová Lenka 19.00 70.00 Kč ( 265) 51923 D21C RUZ8151 Kubešová Eva 25.00 70.00 Kč ( 215) 51920 H55 RUZ5105 Kodys Václav 32.00 70.00 Kč ( 271) 49887 H12 RUZ0301 Jelínek Kryštof 34.00 40.00 Kč ( 274) 51922 D55 RUZ5552 Jelínková Jana 65.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 720.00 Kč

SJH SJH Jindřichův Hradec

26.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 135) ? HDR SJH0801 Sviták Václav 0.00 40.00 Kč ( 181) 331641 HDR SJH0602 Beran Jáchym 0.00 40.00 Kč ( 182) ? HDR SJH0701 Blažek Cyril 0.00 40.00 Kč ( 50) 331244 D18 SJH9751 Parkanová Veronika 2.00 70.00 Kč ( 114) 442882 D14 SJH0052 Hojná Eliška 3.00 40.00 Kč ( 119) 331357 H14 SJH0002 Nosek Jakub 3.00 40.00 Kč ( 155) 330596 D12 SJH0251 Kinštová Tereza 4.00 40.00 Kč ( 37) 331598 H35 SJH6902 Dundáček Milan 6.00 70.00 Kč ( 167) 331394 D14 SJH0252 Blažková Kateřina 7.00 40.00 Kč ( 118) 442873 H55 SJH5901 Nosek Vladimír 10.00 70.00 Kč ( 134) 331439 H10 SJH0403 Sviták Vojtěch 11.00 40.00 Kč ( 131) 436434 H14 SJH0003 Koudelka Tomáš 13.00 40.00 Kč ( 113) 995874 H35 SJH7002 Hojný Jaroslav 14.00 70.00 Kč ( 209) 434831 H45 SJH6601 Trojan Jiří 14.00 70.00 Kč ( 39) 442862 D21D SJH7052 Dundáčková Hana 15.00 70.00 Kč ( 14) 232404 D10N SJH0751 Komárková Zbyňka 18.00 40.00 Kč ( 28) 442866 D12 SJH0352 Veselá Aneta 18.00 40.00 Kč ( 49) 51140 H45 SJH6801 Parkan Jiří 18.00 70.00 Kč ( 169) 336767 H35 SJH7001 Beneš Jan 18.00 70.00 Kč ( 112) 331719 D21C SJH9551 Kubičková Barbora 19.00 70.00 Kč ( 31) 331784 H10 SJH0404 Vaněček Tomáš 21.00 40.00 Kč ( 166) 2051486 H35 SJH7402 Blažek Petr 24.00 70.00 Kč ( 276) 301356 D10 SJH0451 Kubáková Nela 27.00 40.00 Kč ( 27) 442847 H35 SJH7101 Veselý Oldřich 28.00 70.00 Kč ( 33) 231209 H45 SJH6201 Havlík Milan 28.00 70.00 Kč ( 168) 206416 D10 SJH0551 Blažková Veronika 31.00 40.00 Kč ( 26) 1007526 H35 SJH7201 Kubičko Pavel 32.00 70.00 Kč ( 115) ? H12 SJH0301 Hojný Jáchym 32.00 40.00 Kč ( 116) ? D45 SJH6951 Hojná Tereza 35.00 70.00 Kč ( 170) 553451 D10 SJH0651 Benešová Michaela 35.00 40.00 Kč ( 111) 51141 H35 SJH6901 Kubičko Petr 36.00 70.00 Kč ( 184) 442852 H12 SJH0204 Eder Jonáš 38.00 40.00 Kč ( 13) 426377 D10 SJH0453 Komárková Jindra 39.00 40.00 Kč ( 40) 420443 D16 SJH9853 Dundáčková Julie 39.00 70.00 Kč ( 173) 920682 D21C SJH9451 Benešová Jana 41.00 70.00 Kč ( 25) 436945 D10 SJH0452 Kubičková Kristýna 43.00 40.00 Kč ( 117) 331328 D16 SJH9852 Hojná Dominika 43.00 70.00 Kč ( 38) 420435 H12 SJH0401 Dundáček Karel 44.00 40.00 Kč ( 75) 442870 H21D SJH7403 Pobuda Michal 45.00 70.00 Kč ( 57) 331289 H65 SJH4201 Gřunděl Ivan 48.00 70.00 Kč ( 156) ? D21C SJH8051 Kinštová Dominka 51.00 70.00 Kč ( 97) 436440 H12 SJH0302 Pobuda Vojtěch 52.00 40.00 Kč ( 171) 2067998 D35 SJH7550 Blažková Markéta 54.00 70.00 Kč ( 275) 336772 H16 SJH9902 Kubák Martin 54.00 70.00 Kč ( 45) 995864 D21C SJH9452 Tichá Tereza 57.00 70.00 Kč ( 30) 553458 D21C SJH9352 Šrámková Michaela 63.00 70.00 Kč ( 172) 109 D35 SJH7051 Benešová Iva 64.00 70.00 Kč ( 24) 331321 D35 SJH7752 Kubičková Martina 68.00 70.00 Kč ( 269) 886295 H21C SJH9201 Tichý Tomáš 75.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 2800.00 Kč

SJI OK Jihlava

26.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 188) 124 HDR SJI0603 Černý Vojtěch 0.00 40.00 Kč ( 189) 125 HDR SJI0900 Dočkal Matouš 0.00 40.00 Kč ( 193) 142 HDR SJI0752 Jindřichová Jana 0.00 40.00 Kč ( 196) 52192 HDR SJI0751 Oranyová Sylva 0.00 40.00 Kč ( 198) 112 HDR SJI Prášil Adam 0.00 40.00 Kč neregistro ( 199) 446402 HDR SJI0602 Rachůnek Stanislav 0.00 40.00 Kč ( 203) 113 HDR SJI0750 Vítková Hana 0.00 40.00 Kč ( 192) 141 D10N SJI0553 Jindřichová Eliška 4.00 40.00 Kč ( 187) 336770 H14 SJI0001 Čech Petr 7.00 40.00 Kč ( 190) 52966 D14 SJI0051 Foltýnová Eva 9.00 40.00 Kč ( 204) 2061788 H14 SJI0101 Záboj Petr 11.00 40.00 Kč ( 194) 110 D10N SJI0650 Mácová Amálie 14.00 40.00 Kč ( 191) 140 H10 SJI0601 Hendrych Vít 15.00 40.00 Kč ( 195) 361999 H10 SJI0401 Orany Vojtěch 19.00 40.00 Kč ( 197) 111 H10N SJI0702 Prášil Jakub 22.00 40.00 Kč ( 202) 2061841 H10 SJI0500 Vítek Matěj 23.00 40.00 Kč ( 200) 2059733 H10N SJI0701 Srb Vladimír 26.00 40.00 Kč ( 201) 51770 H12 SJI0301 Venhoda Matěj 40.00 40.00 Kč
VKLAD CELKEM 720.00 Kč

TBM KOS TJ Tesla Brno

26.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 59) 446444 HDR TBM0621 Vedra Tobiáš 0.00 40.00 Kč ( 60) 438603 D12 TBM0357 Vedrová Ela 6.00 40.00 Kč ( 130) 49659 H35 TBM6747 Horký Tomáš 10.00 70.00 Kč ( 293) 53261 D21C TBM5855 Kuchařová Ada 11.00 70.00 Kč ( 332) 443078 H14 TBM0111 Milán Tomáš 15.00 40.00 Kč ( 123) 53243 H55 TBM4730 Sláma Dušan 24.00 70.00 Kč ( 349) 53242 H35 TBM7227 Milán Pavel 34.00 70.00 Kč ( 329) 888640 H12 TBM0411 Milán Jakub 48.00 40.00 Kč ( 58) 436405 H21C TBM7402 Vedra David 59.00 70.00 Kč ( 122) 53246 D55 TBM4951 Slámová Hana 71.00 70.00 Kč ( 314) 52037 D35 TBM7377 Ehlová Pavla 76.00 70.00 Kč ( 340) 887901 H21C TBM7701 Ehl Jiří 79.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 430.00 Kč

TJH TJ OK Tolar Jindřichův Hradec

26.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 46) 51929 H21C TJH6401 Tichý Martin 1.00 70.00 Kč ( 12) 981817 H21C TJH7701 Komárek Arnošt 19.00 70.00 Kč ( 47) 51925 D45 TJH6451 Tichá Jana 39.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 210.00 Kč

TTR OOB Třebíč

26.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 152) 500580 HDR TTR0901 Prášil Šimon 0.00 40.00 Kč ( 153) 53153 HDR TTR0701 Dvořáček Jan 0.00 40.00 Kč ( 154) 49689 HDR TTR0852 Nešporová Terezie 0.00 40.00 Kč ( 287) ? P TTR6451 Vacková Iva 0.00 40.00 Kč ( 138) 52242 D21C TTR7251 Nešporová Marie 5.00 70.00 Kč ( 277) 515502 H21C TTR8801 Fiala Martin 5.00 70.00 Kč ( 145) 52251 H55 TTR5401 Koudelný Jiří 8.00 70.00 Kč ( 139) 51771 H10 TTR0501 Prášil Tomáš 9.00 40.00 Kč ( 147) 52239 D12 TTR0351 Nešporová Marie 10.00 40.00 Kč ( 143) 52238 H45 TTR6202 Sysel Svatobor 12.00 70.00 Kč ( 142) 303960 H45 TTR5601 Klusáček Martin 16.00 70.00 Kč ( 141) 416215 H14 TTR0101 Nešpor Jan 17.00 40.00 Kč ( 144) 995847 H45 TTR6101 Nešpor Jan 26.00 70.00 Kč ( 146) 52252 H55 TTR5201 Orálek Miroslav 26.00 70.00 Kč ( 149) 52237 D45 TTR6151 Syslová Iva 27.00 70.00 Kč ( 151) 52248 H10N TTR0502 Nešpor Jiří 38.00 40.00 Kč ( 140) 4538 H12 TTR0201 Palát Bohuslav 46.00 40.00 Kč ( 148) 303944 D45 TTR6152 Klusáčková Jitka 47.00 70.00 Kč ( 286) 117 H21D TTR9303 Vacek Jan 47.00 70.00 Kč ( 137) 52250 H21C TTR7502 Dvořáček Jiří 65.00 70.00 Kč ( 150) 52253 D55 TTR5351 Orálková Libuše 69.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 1200.00 Kč

TZL SKOB Zlín

26.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 279) ? D21D TZL9191 Melichárková Karolina 3.00 70.00 Kč neregistro ( 278) 53340 D21D TZL8888 Melichárková Kristýna 7.00 70.00 Kč neregistro ( 136) 52340 H21C TZL8601 Polášek Jan 23.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 210.00 Kč

UBM MENISKOS Brno

26.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 288) 2023964 P UBM7701 Vemola Jiří 0.00 40.00 Kč ( 289) 428284 P UBM7751 Vemolová Barbora 0.00 40.00 Kč
VKLAD CELKEM 140.00 Kč

VBM VSK Mendelu Brno

26.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 80) 8030 D21C VBM8555 Najmanová Hana 15.00 70.00 Kč ( 92) 301201 H55 VBM5613 Potěšil Václav 16.00 70.00 Kč ( 90) 7201772 H45 VBM6000 Hirš Libor 24.00 70.00 Kč ( 86) 2011839 H21C VBM8002 Henek Vladan 25.00 70.00 Kč ( 88) 53210 H21D VBM8206 Dokoupil Zbyněk 27.00 70.00 Kč ( 91) 53305 H55 VBM4806 Dokoupil Vladimír 28.00 70.00 Kč ( 87) 49841 H21C VBM8403 Kozumplík Aleš 29.00 70.00 Kč ( 85) 53238 D45 VBM5655 Potěšilová Vladimíra 31.00 70.00 Kč ( 79) 361990 D21C VBM9353 Chmelíková Zuzana 35.00 70.00 Kč ( 89) 53217 H45 VBM4732 Chmelík Aleš 36.00 70.00 Kč ( 83) 682079 D45 VBM6155 Bravená Alexandra 45.00 70.00 Kč ( 84) 53306 D45 VBM5754 Dokoupilová Zuzana 49.00 70.00 Kč ( 81) 2060230 D21C VBM8254 Štefková Lucie 53.00 70.00 Kč ( 82) 7201756 D35 VBM7079 Hiršová Marcela 60.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 980.00 Kč

ZBM SK Žabovřesky Brno

26.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 264) 1234321 D21C ZBM8661 Jiráčková Jana 7.00 70.00 Kč ( 103) 52008 H21C ZBM6708 Přikryl Petr 35.00 70.00 Kč ( 183) 703370 D21C ZBM7951 Gebauerová Jana 47.00 70.00 Kč ( 186) 9000002 H21C ZBM8001 König Lukáš 49.00 70.00 Kč ( 124) 51765 D21C ZBM8459 Tvarůžková Petra 59.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 350.00 Kč