Kategorie D10

26.04.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  0.70 km, převýšení    36 m,  8 kontrol           tištěno 23.04.2014   20:46

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 15:00:00 436945 Kubičková Kristýna SJH 0452 C 1 = 15:01:00 2011896 Marečková Ema OSN 0450 C 2 = 15:02:00 426377 Komárková Jindra SJH 0453 C 3 = 15:03:00 ......................... VAK C 4 = 15:04:00 301356 Kubáková Nela SJH 0451 C 5 = 15:05:00 ......................... VAK C 6 = 15:06:00 206416 Blažková Veronika SJH 0551 C 7 = 15:07:00

Kategorie D10N

26.04.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  0.60 km, převýšení    36 m,  5 kontrol           tištěno 23.04.2014   20:46

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
232404 Komárková Zbyňka SJH 0751 C 15 = 15:15:00 ......................... VAK C 16 = 15:16:00 ......................... VAK C 17 = 15:17:00 553451 Benešová Michaela SJH 0651 C 18 = 15:18:00 ......................... VAK C 19 = 15:19:00

Kategorie D12

26.04.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  0.80 km, převýšení    34 m, 10 kontrol           tištěno 23.04.2014   20:46

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 9 = 15:09:00 53196 Suková Hana PZR 0252 B 10 = 15:10:00 ? Slámová Taťána OSN 0250 C 11 = 15:11:00 neregistro 52239 Nešporová Marie TTR 0351 C 12 = 15:12:00 331394 Blažková Kateřina SJH 0252 B 13 = 15:13:00 ......................... VAK C 14 = 15:14:00 232331 Jelínková Adéla RUZ 0251 C 15 = 15:15:00 442866 Veselá Aneta SJH 0352 C 16 = 15:16:00 126 Sobotková Klára PZR 0351 B 17 = 15:17:00 52311 Starková Tereza CHT 0251 B 18 = 15:18:00

Kategorie D14

26.04.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  1.40 km, převýšení    68 m, 12 kontrol           tištěno 23.04.2014   20:46

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 11 = 15:11:00 416210 Zrníková Adéla OSN 0099 C 12 = 15:12:00 682635 Svobodová Anna KTA 0151 B 13 = 15:13:00 330596 Kinštová Tereza SJH 0251 B 14 = 15:14:00 52608 Niederlová Anneli PZR 0050 C 15 = 15:15:00 52966 Foltýnová Eva SJI 0051 C 16 = 15:16:00 442882 Hojná Eliška SJH 0052 A 17 = 15:17:00 206486 Zlesáková Adéla CHT 0151 C 18 = 15:18:00

Kategorie D16

26.04.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  1.80 km, převýšení    41 m, 11 kontrol           tištěno 23.04.2014   20:46

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 41 = 15:41:00 439123 Nechutová Aneta PZR 9951 C 42 = 15:42:00 336765 Vacková Anna SJI 9854 B 43 = 15:43:00 ......................... VAK C 44 = 15:44:00 682657 Svobodová Jana KTA 9951 B 45 = 15:45:00 336706 Dvořáková Klára CHT 9852 C 46 = 15:46:00

Kategorie D18

26.04.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  1.80 km, převýšení    98 m, 11 kontrol           tištěno 23.04.2014   20:46

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
331244 Parkanová Veronika SJH 9751 B 0 = 15:00:00 336713 Moravčíková Hana CHT 9751 C 1 = 15:01:00 ......................... VAK C 2 = 15:02:00 331328 Hojná Dominika SJH 9852 B 3 = 15:03:00

Kategorie D21C

26.04.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.30 km, převýšení    75 m, 13 kontrol           tištěno 23.04.2014   20:46

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
981804 Vališová Martina OSN 9696 A 0 = 15:00:00 51354 Chumová Jana SLP 7451 C 1 = 15:01:00 4536 Voborníková Alena LPU 9458 A 2 = 15:02:00 53615 Králová Iveta JHB 8952 C 3 = 15:03:00 553458 Šrámková Michaela SJH 9352 C 4 = 15:04:00 2059736 Kopáčková Iva CHT 8851 C 5 = 15:05:00 8030 Najmanová Hana VBM 8555 C 6 = 15:06:00 1234321 Jiráčková Jana ZBM 8661 C 7 = 15:07:00 ......................... VAK C 8 = 15:08:00 330592 Kinštová Dominka SJH 8051 C 9 = 15:09:00 52175 Krejsová Martina CHT 8152 C 10 = 15:10:00 53614 Fencíková Vladislava JHB 6553 C 11 = 15:11:00 51900 Rosecká Alena PZR 5654 C 12 = 15:12:00 51838 Šťastná Lenka CTB 8351 C 13 = 15:13:00 51982 Matrasová Vendula CHT 8251 C 14 = 15:14:00 52142 Voráčková Lenka OSN 8555 C 15 = 15:15:00 887165 Gregorová Kamila CTB 8151 E 16 = 15:16:00 4537 Šmídová Stanislava CHT 8751 C 17 = 15:17:00 301286 Pekárková Monika RBK 9252 C 18 = 15:18:00 53127 Ondráčková Lucie CTB 9254 C 19 = 15:19:00 1007554 Matrasová Kateřina CHT 8353 C 20 = 15:20:00 ......................... VAK C 21 = 15:21:00 51765 Tvarůžková Petra ZBM 8459 C 22 = 15:22:00 ......................... VAK C 23 = 15:23:00 232877 Šmídová Kateřina CHT 8451 C 24 = 15:24:00 ......................... VAK C 25 = 15:25:00 361990 Chmelíková Zuzana VBM 9353 C 26 = 15:26:00 52242 Nešporová Marie TTR 7251 C 27 = 15:27:00 703370 Gebauerová Jana ZBM 7951 C 28 = 15:28:00 331719 Kubičková Barbora SJH 9551 B 29 = 15:29:00 8700 Bulvová Hana CHT 6655 C 30 = 15:30:00 ......................... VAK C 31 = 15:31:00

Kategorie D21D

26.04.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  1.90 km, převýšení    98 m, 14 kontrol           tištěno 23.04.2014   20:46

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
410374 Suková Renata PZR 7352 C 0 = 15:00:00 ......................... VAK C 1 = 15:01:00 339558 Žandová Hana CTB 7052 C 2 = 15:02:00 336708 Janíčková Jitka OSN 7356 C 3 = 15:03:00 ......................... VAK C 4 = 15:04:00 ......................... VAK C 5 = 15:05:00 899173 Jelínková Hana CTB 8152 C 6 = 15:06:00

Kategorie D35

26.04.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.10 km, převýšení   102 m, 15 kontrol           tištěno 23.04.2014   20:46

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2052393 Poláčková Bohuslava PZR 7070 C 48 = 15:48:00 49857 Kučerová Vladimíra CHT 6460 C 49 = 15:49:00 109 Benešová Iva SJH 7051 C 50 = 15:50:00 51511 Nechutová Alena PZR 6969 C 51 = 15:51:00 53167 Švecová Iva CHT 7151 C 52 = 15:52:00 2067998 Blažková Markéta SJH 7550 C 53 = 15:53:00 9690219 Kamenická Lenka OSN 6955 C 54 = 15:54:00 52154 Zlesáková Stáňa CHT 7352 C 55 = 15:55:00 331321 Kubičková Martina SJH 7752 C 56 = 15:56:00 51829 Šťastná Alena CTB 7351 C 57 = 15:57:00 ......................... VAK C 58 = 15:58:00 4676 Švecová Marcela JHB 7351 C 59 = 15:59:00 ......................... VAK C 60 = 16:00:00 995845 Komárková Lenka TJH 7651 C 61 = 16:01:00 ......................... VAK C 62 = 16:02:00

Kategorie D45

26.04.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  1.60 km, převýšení    69 m, 12 kontrol           tištěno 23.04.2014   20:46

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 20 = 15:20:00 52237 Syslová Iva TTR 6151 C 21 = 15:21:00 ? Hojná Tereza SJH 6951 C 22 = 15:22:00 51837 Voborníková Eva CTB 6851 C 23 = 15:23:00 52145 Wurzelová Dana CHT 6654 C 24 = 15:24:00 331257 Peřinková Irena BBM 6550 C 25 = 15:25:00 53306 Dokoupilová Zuzana VBM 5754 C 26 = 15:26:00 ......................... VAK C 27 = 15:27:00

Kategorie D55

26.04.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  1.40 km, převýšení    96 m, 14 kontrol           tištěno 23.04.2014   20:46

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
232900 Podhorská Věra FJI 5252 C 20 = 15:20:00 52253 Orálková Libuše TTR 5351 C 21 = 15:21:00 49821 Křížová Zdenka PZR 5051 C 22 = 15:22:00 ......................... VAK C 23 = 15:23:00 51922 Jelínková Jana RUZ 5552 C 24 = 15:24:00 ......................... VAK C 25 = 15:25:00

Kategorie H10

26.04.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  0.80 km, převýšení    66 m,  9 kontrol           tištěno 23.04.2014   20:46

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 15:00:00 9579 Zrník Tomáš OSN 0606 C 1 = 15:01:00 232335 Jelínek Filip RUZ 0500 C 2 = 15:02:00 331439 Sviták Vojtěch SJH 0403 C 3 = 15:03:00 2011898 Dvořáček Tomáš OSN 0505 C 4 = 15:04:00 ......................... VAK C 5 = 15:05:00 140 Hendrych Vít SJI 0601 C 6 = 15:06:00 331784 Vaněček Tomáš SJH 0404 C 7 = 15:07:00 336711 Hybeš Michal CHT 0401 C 8 = 15:08:00 361999 Orany Vojtěch SJI 0401 C 9 = 15:09:00

Kategorie H10N

26.04.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  0.60 km, převýšení    36 m,  5 kontrol           tištěno 23.04.2014   20:46

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 8 = 15:08:00 52248 Nešpor Jiří TTR 0502 C 9 = 15:09:00 ......................... VAK C 10 = 15:10:00 336786 Zlesák Matyáš CHT 0601 C 11 = 15:11:00 ......................... VAK C 12 = 15:12:00 ......................... VAK C 13 = 15:13:00

Kategorie H12

26.04.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  1.00 km, převýšení    66 m,  9 kontrol           tištěno 23.04.2014   20:46

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 37 = 15:37:00 49887 Jelínek Kryštof RUZ 0301 C 38 = 15:38:00 232029 Mareček Šimon OSN 0201 B 39 = 15:39:00 443062 Hojný Jáchym SJH 0301 B 40 = 15:40:00 4538 Palát Bohuslav TTR 0201 B 41 = 15:41:00 ......................... VAK C 42 = 15:42:00 442852 Eder Jonáš SJH 0204 C 43 = 15:43:00 53173 Dvořáček Jakub OSN 0303 C 44 = 15:44:00 888640 Milán Jakub TBM 0411 B 45 = 15:45:00 436440 Pobuda Vojtěch SJH 0302 C 46 = 15:46:00

Kategorie H14

26.04.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  1.90 km, převýšení    75 m, 13 kontrol           tištěno 23.04.2014   20:46

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
436434 Koudelka Tomáš SJH 0003 B 32 = 15:32:00 2052352 Poláček Tomáš PZR 0102 B 33 = 15:33:00 416215 Nešpor Jan TTR 0101 B 34 = 15:34:00 443078 Milán Tomáš TBM 0111 B 35 = 15:35:00 331357 Nosek Jakub SJH 0002 C 36 = 15:36:00 336770 Čech Petr SJI 0001 B 37 = 15:37:00 ......................... VAK C 38 = 15:38:00

Kategorie H16

26.04.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.30 km, převýšení    41 m, 13 kontrol           tištěno 23.04.2014   20:46

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 9 = 15:09:00 5299 Vébr Jiří KTA 9901 C 10 = 15:10:00 53199 Švec Martin CHT 9902 B 11 = 15:11:00 ......................... VAK C 12 = 15:12:00 51138 Čermák Jiří CTB 9903 B 13 = 15:13:00 53175 Švec Petr CHT 9901 B 14 = 15:14:00 219260 Foltýn Tomáš SJI 9801 C 15 = 15:15:00 336772 Kubák Martin SJH 9902 C 16 = 15:16:00 53168 Hybeš David CHT 9903 C 17 = 15:17:00 53200 Žanda Jan CTB 9901 B 18 = 15:18:00

Kategorie H18

26.04.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.30 km, převýšení    72 m, 16 kontrol           tištěno 23.04.2014   20:46

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 5 = 15:05:00 232891 Nechuta David PZR 9701 B 6 = 15:06:00 ......................... VAK C 7 = 15:07:00

Kategorie H21C

26.04.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.80 km, převýšení    77 m, 18 kontrol           tištěno 23.04.2014   20:46

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52315 Pitra Martin CHT 9204 C 0 = 15:00:00 551995 Kamenický Jeroným OSN 9549 A 1 = 15:01:00 51830 Šťastný Karel CTB 7901 C 2 = 15:02:00 52168 Martinec Petr CHT 8502 C 3 = 15:03:00 4682 Kaser Dan JHB 9103 C 4 = 15:04:00 9930517 Kamenický Tobiáš OSN 9339 C 5 = 15:05:00 53141 Hledík Jakub CHT 9501 B 6 = 15:06:00 981817 Komárek Arnošt TJH 7701 C 7 = 15:07:00 ......................... VAK C 8 = 15:08:00 52161 Krejsa Martin CHT 9001 C 9 = 15:09:00 53700 Novohradský Petr PZR 8903 C 10 = 15:10:00 51991 Mareček Petr OSN 6900 C 11 = 15:11:00 7200600 Krejsa Jan CHT 8701 C 12 = 15:12:00 49824 Hladílek Jan PZR 8814 C 13 = 15:13:00 52008 Přikryl Petr ZBM 6708 C 14 = 15:14:00 52158 Krejsa Vladimír CHT 9202 C 15 = 15:15:00 ......................... VAK C 16 = 15:16:00 2011839 Henek Vladan VBM 8002 C 17 = 15:17:00 410357 Kopáček Jan CHT 8510 C 18 = 15:18:00 52061 Kheil Radim PBM 7301 C 19 = 15:19:00 51613 Chum Jaroslav SLP 6601 C 20 = 15:20:00 51980 Matras Tomáš CHT 8001 C 21 = 15:21:00 ......................... VAK C 22 = 15:22:00 515484 Vébr Jiří KTA 6901 C 23 = 15:23:00 52303 Kuban Michal CHT 8505 C 24 = 15:24:00 553285 Mazal Zdeněk VBM 8103 C 25 = 15:25:00 52331 Kadlec Jan SJI 8306 C 26 = 15:26:00 52301 Musil Marek CHT 8801 C 27 = 15:27:00 52250 Dvořáček Jiří TTR 7502 C 28 = 15:28:00 51663 Gregor Martin CTB 7701 C 29 = 15:29:00 52333 Chaloupka Martin CHT 7301 C 30 = 15:30:00 7003038 Novotný Ondřej ABM 9211 C 31 = 15:31:00 9000002 König Lukáš ZBM 8001 C 32 = 15:32:00 515502 Fiala Martin TTR 8801 C 33 = 15:33:00 52304 Kysilko Zdeněk CHT 8601 C 34 = 15:34:00 ......................... VAK C 35 = 15:35:00

Kategorie H21D

26.04.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.10 km, převýšení    39 m, 13 kontrol           tištěno 23.04.2014   20:46

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 33 = 15:33:00 442870 Pobuda Michal SJH 7403 C 34 = 15:34:00 ? Nešetřil Tomáš CHT 8901 C 35 = 15:35:00 49811 Nechuta Milan PZR 7007 C 36 = 15:36:00 ......................... VAK C 37 = 15:37:00 117 Vacek Jan TTR 9303 C 38 = 15:38:00 ......................... VAK C 39 = 15:39:00

Kategorie H35

26.04.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.40 km, převýšení    47 m, 15 kontrol           tištěno 23.04.2014   20:46

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
995874 Hojný Jaroslav SJH 7002 C 20 = 15:20:00 220398 Sobotka Petr PZR 7008 C 21 = 15:21:00 899166 Jelínek Jaromír CTB 7702 C 22 = 15:22:00 2051486 Blažek Petr SJH 7402 C 23 = 15:23:00 1398988 Zrník Tomáš OSN 7118 C 24 = 15:24:00 51141 Kubičko Petr SJH 6901 C 25 = 15:25:00 53242 Milán Pavel TBM 7227 C 26 = 15:26:00 51931 Klvaňa Milan CHT 7502 C 27 = 15:27:00 neregistro ......................... VAK C 28 = 15:28:00 336767 Beneš Jan SJH 7001 C 29 = 15:29:00 52155 Zlesák Martin CHT 7302 C 30 = 15:30:00 1007526 Kubičko Pavel SJH 7201 C 31 = 15:31:00 7201805 Musil Radek 1DC 7600 C 32 = 15:32:00 neregistro 442847 Veselý Oldřich SJH 7101 C 33 = 15:33:00 232868 Šebesta Petr CHT 7102 C 34 = 15:34:00

Kategorie H45

26.04.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.20 km, převýšení    44 m, 15 kontrol           tištěno 23.04.2014   20:46

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 15:00:00 53622 Čejka Miloslav JHB 6002 C 1 = 15:01:00 9601003 Kamenický Radan OSN 6004 C 2 = 15:02:00 339554 Žanda Jan CTB 6701 C 3 = 15:03:00 51140 Parkan Jiří SJH 6801 C 4 = 15:04:00 52146 Wurzel Břetislav OSN 6005 C 5 = 15:05:00 53217 Chmelík Aleš VBM 4732 C 6 = 15:06:00 303960 Klusáček Martin TTR 5601 C 7 = 15:07:00 2023807 Kříž Pavel PZR 4800 C 8 = 15:08:00 ......................... VAK C 9 = 15:09:00 52238 Sysel Svatobor TTR 6202 C 10 = 15:10:00 52337 Zeman Jaroslav CHT 5901 C 11 = 15:11:00 51836 Voborník Petr CTB 6601 C 12 = 15:12:00 410394 Suk Marek PZR 6701 C 13 = 15:13:00 51899 Kopáček Miroslav CHT 6049 C 14 = 15:14:00

Kategorie H55

26.04.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  1.70 km, převýšení    46 m, 14 kontrol           tištěno 23.04.2014   20:46

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51953 Matras Jaroslav CHT 5301 C 16 = 15:16:00 ......................... VAK C 17 = 15:17:00 52252 Orálek Miroslav TTR 5201 C 18 = 15:18:00 ......................... VAK C 19 = 15:19:00 51989 Blecha Ladislav FJI 5106 C 20 = 15:20:00 442873 Nosek Vladimír SJH 5901 C 21 = 15:21:00 53157 Záhorec František CHT 5502 C 22 = 15:22:00 53305 Dokoupil Vladimír VBM 4806 C 23 = 15:23:00 51921 Jelínek Luboš RUZ 5504 C 24 = 15:24:00 52251 Koudelný Jiří TTR 5401 C 25 = 15:25:00 410398 Denemarek Oldřich BBM 5100 C 26 = 15:26:00 51994 Pospíšil Jaromír PZR 4417 C 27 = 15:27:00 51951 Zlesák Milan CHT 5101 C 28 = 15:28:00 897365 Kubálek Zdeněk RUZ 5306 C 29 = 15:29:00 550310 Hruška Jiří OSN 5501 C 30 = 15:30:00

Kategorie H65

26.04.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  1.00 km, převýšení    67 m, 12 kontrol           tištěno 23.04.2014   20:46

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51948 Vítek Josef CHT 4802 C 27 = 15:27:00 ......................... VAK C 28 = 15:28:00 331289 Gřunděl Ivan SJH 4201 C 29 = 15:29:00 51949 Starka František CHT 4801 C 30 = 15:30:00 49847 Pospíšil Jiří PZR 4321 C 31 = 15:31:00 ......................... VAK C 32 = 15:32:00

Kategorie HDR

26.04.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  0.60 km, převýšení    36 m,  5 kontrol           tištěno 23.04.2014   20:46

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 15:00:00 ......................... VAK C 0 = 15:00:00 ......................... VAK C 0 = 15:00:00 ......................... VAK C 0 = 15:00:00 ......................... VAK C 0 = 15:00:00 ......................... VAK C 0 = 15:00:00 ......................... VAK C 0 = 15:00:00 ......................... VAK C 0 = 15:00:00 ......................... VAK C 0 = 15:00:00 ......................... VAK C 0 = 15:00:00 ......................... VAK C 0 = 15:00:00 ? Blažek Cyril SJH 0701 C 0 = 15:00:00 51287 Chumová Adéla SLP 0950 C 0 = 15:00:00 53158 Dvořáčková Jana OSN 0757 C 0 = 15:00:00 53601 Janíčková Jolana OSN 0777 C 0 = 15:00:00 51990 Kamenická Tereza Ester OSN 0888 C 0 = 15:00:00 2070829 Musilová Anna 1DC 0950 C 0 = 15:00:00 neregistro 49689 Nešporová Terezie TTR 0852 C 0 = 15:00:00 ? Sviták Václav SJH 0801 C 0 = 15:00:00 590124 Voráčková Anežka OSN 1260 C 0 = 15:00:00

Kategorie P

26.04.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  1.40 km, převýšení    62 m, 10 kontrol           tištěno 23.04.2014   20:46

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 15:00:00 ......................... VAK C 0 = 15:00:00 ......................... VAK C 0 = 15:00:00 ......................... VAK C 0 = 15:00:00 ......................... VAK C 0 = 15:00:00 2035164 Burian Petr C 0 = 15:00:00 neregistro 336708 Dvořák Martin CHT 9603 C 0 = 15:00:00 neregistro ? Hülle Jan CHT 6903 C 0 = 15:00:00 neregistro 2023964 Vemola Jiří UBM 7701 C 0 = 15:00:00 428284 Vemolová Barbora UBM 7751 C 0 = 15:00:00