Kategorie D10

26.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina

délka trati  2.00 km, převýšení    55 m,  9 kontrol           tištěno 23.04.2014   20:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
301356 Kubáková Nela SJH 0451 C 27 = 10:27:00 52970 Doleželová Anna PZR 0651 C 29 = 10:29:00 206416 Blažková Veronika SJH 0551 C 31 = 10:31:00 ......................... VAK C 33 = 10:33:00 553451 Benešová Michaela SJH 0651 C 35 = 10:35:00 ......................... VAK C 37 = 10:37:00 426377 Komárková Jindra SJH 0453 C 39 = 10:39:00 2011896 Marečková Ema OSN 0450 C 41 = 10:41:00 436945 Kubičková Kristýna SJH 0452 C 43 = 10:43:00 ......................... VAK C 45 = 10:45:00

Kategorie D10N

26.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina

délka trati  1.90 km, převýšení    55 m,  9 kontrol           tištěno 23.04.2014   20:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
49805 Honzáková Lenka JHB 0551 C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 2 = 10:02:00 141 Jindřichová Eliška SJI 0553 C 4 = 10:04:00 ......................... VAK C 6 = 10:06:00 ......................... VAK C 8 = 10:08:00 ? Stoklasová Zuzana OSN 0454 C 10 = 10:10:00 neregistro ......................... VAK C 12 = 10:12:00 110 Mácová Amálie SJI 0650 C 14 = 10:14:00 ......................... VAK C 16 = 10:16:00 232404 Komárková Zbyňka SJH 0751 C 18 = 10:18:00

Kategorie D12

26.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina

délka trati  2.20 km, převýšení    35 m, 11 kontrol           tištěno 23.04.2014   20:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52311 Starková Tereza CHT 0251 B 0 = 10:00:00 232331 Jelínková Adéla RUZ 0251 C 2 = 10:02:00 330596 Kinštová Tereza SJH 0251 B 4 = 10:04:00 438603 Vedrová Ela TBM 0357 C 6 = 10:06:00 53196 Suková Hana PZR 0252 B 8 = 10:08:00 52239 Nešporová Marie TTR 0351 C 10 = 10:10:00 126 Sobotková Klára PZR 0351 B 12 = 10:12:00 ? Slámová Taťána OSN 0250 C 14 = 10:14:00 neregistro 129 Pittnerová Adéla RUZ 0250 C 16 = 10:16:00 442866 Veselá Aneta SJH 0352 C 18 = 10:18:00 ......................... VAK C 20 = 10:20:00

Kategorie D14

26.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina

délka trati  2.50 km, převýšení    70 m, 13 kontrol           tištěno 23.04.2014   20:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52000 Nechanická Klára OSN 0050 A 1 = 10:01:00 442882 Hojná Eliška SJH 0052 A 3 = 10:03:00 51970 Vacková Anna CHT 0051 C 5 = 10:05:00 331394 Blažková Kateřina SJH 0252 B 7 = 10:07:00 52966 Foltýnová Eva SJI 0051 C 9 = 10:09:00 52608 Niederlová Anneli PZR 0050 C 11 = 10:11:00 416210 Zrníková Adéla OSN 0099 C 13 = 10:13:00 ......................... VAK C 15 = 10:15:00 206486 Zlesáková Adéla CHT 0151 C 17 = 10:17:00 ? Stoklasová Daniela OSN 0055 C 19 = 10:19:00 682635 Svobodová Anna KTA 0151 B 21 = 10:21:00

Kategorie D16

26.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina

délka trati  3.00 km, převýšení   100 m, 14 kontrol           tištěno 23.04.2014   20:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 31 = 10:31:00 336706 Dvořáková Klára CHT 9852 C 33 = 10:33:00 439123 Nechutová Aneta PZR 9951 C 35 = 10:35:00 ......................... VAK C 37 = 10:37:00 420443 Dundáčková Julie SJH 9853 B 39 = 10:39:00 682657 Svobodová Jana KTA 9951 B 41 = 10:41:00 331328 Hojná Dominika SJH 9852 B 43 = 10:43:00

Kategorie D18

26.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina

délka trati  3.50 km, převýšení   115 m, 18 kontrol           tištěno 23.04.2014   20:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
336713 Moravčíková Hana CHT 9751 C 0 = 10:00:00 331244 Parkanová Veronika SJH 9751 B 2 = 10:02:00 ......................... VAK C 4 = 10:04:00

Kategorie D20

26.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina

délka trati  4.70 km, převýšení   165 m, 21 kontrol           tištěno 23.04.2014   20:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 71 = 11:11:00 ......................... VAK C 73 = 11:13:00

Kategorie D21C

26.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina

délka trati  4.70 km, převýšení   165 m, 21 kontrol           tištěno 23.04.2014   20:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52142 Voráčková Lenka OSN 8555 C 1 = 10:01:00 51780 Polednová Hana RUZ 8051 C 3 = 10:03:00 52242 Nešporová Marie TTR 7251 C 5 = 10:05:00 1234321 Jiráčková Jana ZBM 8661 C 7 = 10:07:00 981804 Vališová Martina OSN 9696 A 9 = 10:09:00 53261 Kuchařová Ada TBM 5855 C 11 = 10:11:00 4537 Šmídová Stanislava CHT 8751 C 13 = 10:13:00 8030 Najmanová Hana VBM 8555 C 15 = 10:15:00 4536 Voborníková Alena LPU 9458 A 17 = 10:17:00 331719 Kubičková Barbora SJH 9551 B 19 = 10:19:00 1007554 Matrasová Kateřina CHT 8353 C 21 = 10:21:00 ......................... VAK C 23 = 10:23:00 51923 Kubešová Eva RUZ 8151 C 25 = 10:25:00 2059736 Kopáčková Iva CHT 8851 C 27 = 10:27:00 ......................... VAK C 29 = 10:29:00 53127 Ondráčková Lucie CTB 9254 C 31 = 10:31:00 53615 Králová Iveta JHB 8952 C 33 = 10:33:00 361990 Chmelíková Zuzana VBM 9353 C 35 = 10:35:00 53614 Fencíková Vladislava JHB 6553 C 37 = 10:37:00 232877 Šmídová Kateřina CHT 8451 C 39 = 10:39:00 920682 Benešová Jana SJH 9451 R 41 = 10:41:00 51982 Matrasová Vendula CHT 8251 C 43 = 10:43:00 887165 Gregorová Kamila CTB 8151 E 45 = 10:45:00 703370 Gebauerová Jana ZBM 7951 C 47 = 10:47:00 8700 Bulvová Hana CHT 6655 C 49 = 10:49:00 ? Kinštová Dominka SJH 8051 C 51 = 10:51:00 2060230 Štefková Lucie VBM 8254 C 53 = 10:53:00 ......................... VAK C 55 = 10:55:00 995864 Tichá Tereza SJH 9452 A 57 = 10:57:00 51765 Tvarůžková Petra ZBM 8459 C 59 = 10:59:00 51838 Šťastná Lenka CTB 8351 C 61 = 11:01:00 553458 Šrámková Michaela SJH 9352 C 63 = 11:03:00 49825 Honzáková Jana JHB 7753 C 65 = 11:05:00 ......................... VAK C 67 = 11:07:00

Kategorie D21D

26.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina

délka trati  3.20 km, převýšení   135 m, 15 kontrol           tištěno 23.04.2014   20:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52175 Krejsová Martina CHT 8152 C 1 = 10:01:00 ? Melichárková Karolina TZL 9191 C 3 = 10:03:00 neregistro 410374 Suková Renata PZR 7352 C 5 = 10:05:00 53340 Melichárková Kristýna TZL 8888 C 7 = 10:07:00 neregistro 49887 Hejnáková Adéla RUZ 8650 C 9 = 10:09:00 339558 Žandová Hana CTB 7052 C 11 = 10:11:00 336708 Janíčková Jitka OSN 7356 C 13 = 10:13:00 442862 Dundáčková Hana SJH 7052 C 15 = 10:15:00 4668 Culková Hana JHB 8951 C 17 = 10:17:00 2017679 Pittnerová Lenka RUZ 7150 C 19 = 10:19:00 899173 Jelínková Hana CTB 8152 C 21 = 10:21:00 4329 Vacková Petra CHT 7852 C 23 = 10:23:00 neregistro ......................... VAK C 25 = 10:25:00

Kategorie D35

26.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina

délka trati  3.80 km, převýšení   120 m, 18 kontrol           tištěno 23.04.2014   20:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51975 Nechanická Daniela OSN 7557 C 44 = 10:44:00 4676 Švecová Marcela JHB 7351 C 46 = 10:46:00 2025203 Svobodová Martina KTA 7151 C 48 = 10:48:00 438601 Doleželová Iva PZR 7171 C 50 = 10:50:00 49857 Kučerová Vladimíra CHT 6460 C 52 = 10:52:00 2067998 Blažková Markéta SJH 7550 C 54 = 10:54:00 51511 Nechutová Alena PZR 6969 C 56 = 10:56:00 9690219 Kamenická Lenka OSN 6955 C 58 = 10:58:00 7201756 Hiršová Marcela VBM 7079 C 60 = 11:00:00 2052393 Poláčková Bohuslava PZR 7070 C 62 = 11:02:00 109 Benešová Iva SJH 7051 C 64 = 11:04:00 53167 Švecová Iva CHT 7151 C 66 = 11:06:00 331321 Kubičková Martina SJH 7752 C 68 = 11:08:00 ......................... VAK C 70 = 11:10:00 52154 Zlesáková Stáňa CHT 7352 C 72 = 11:12:00 ......................... VAK C 74 = 11:14:00 52037 Ehlová Pavla TBM 7377 C 76 = 11:16:00 51829 Šťastná Alena CTB 7351 C 78 = 11:18:00

Kategorie D45

26.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina

délka trati  3.50 km, převýšení   105 m, 19 kontrol           tištěno 23.04.2014   20:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 25 = 10:25:00 52237 Syslová Iva TTR 6151 C 27 = 10:27:00 331257 Peřinková Irena BBM 6550 C 29 = 10:29:00 53238 Potěšilová Vladimíra VBM 5655 C 31 = 10:31:00 ......................... VAK C 33 = 10:33:00 ? Hojná Tereza SJH 6951 C 35 = 10:35:00 ......................... VAK C 37 = 10:37:00 51925 Tichá Jana TJH 6451 C 39 = 10:39:00 52145 Wurzelová Dana CHT 6654 C 41 = 10:41:00 51837 Voborníková Eva CTB 6851 C 43 = 10:43:00 682079 Bravená Alexandra VBM 6155 C 45 = 10:45:00 303944 Klusáčková Jitka TTR 6152 C 47 = 10:47:00 53306 Dokoupilová Zuzana VBM 5754 C 49 = 10:49:00

Kategorie D55

26.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina

délka trati  2.80 km, převýšení    70 m, 14 kontrol           tištěno 23.04.2014   20:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51957 Žemličková Jindra CHT 5751 C 55 = 10:55:00 232900 Podhorská Věra FJI 5252 C 57 = 10:57:00 52092 Henková Svatava RBK 5454 C 59 = 10:59:00 49821 Křížová Zdenka PZR 5051 C 61 = 11:01:00 51900 Rosecká Alena PZR 5654 C 63 = 11:03:00 51922 Jelínková Jana RUZ 5552 C 65 = 11:05:00 ......................... VAK C 67 = 11:07:00 52253 Orálková Libuše TTR 5351 C 69 = 11:09:00 53246 Slámová Hana TBM 4951 C 71 = 11:11:00 ......................... VAK C 73 = 11:13:00 590124 Hrušková Zdeňka OSN 5950 C 75 = 11:15:00

Kategorie H10

26.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina

délka trati  1.90 km, převýšení    55 m,  9 kontrol           tištěno 23.04.2014   20:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 10:01:00 9579 Zrník Tomáš OSN 0606 C 3 = 10:03:00 232335 Jelínek Filip RUZ 0500 C 5 = 10:05:00 2011898 Dvořáček Tomáš OSN 0505 C 7 = 10:07:00 51771 Prášil Tomáš TTR 0501 C 9 = 10:09:00 331439 Sviták Vojtěch SJH 0403 C 11 = 10:11:00 ......................... VAK C 13 = 10:13:00 140 Hendrych Vít SJI 0601 C 15 = 10:15:00 336711 Hybeš Michal CHT 0401 C 17 = 10:17:00 361999 Orany Vojtěch SJI 0401 C 19 = 10:19:00 331784 Vaněček Tomáš SJH 0404 C 21 = 10:21:00 2061841 Vítek Matěj SJI 0500 C 23 = 10:23:00

Kategorie H10N

26.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina

délka trati  1.80 km, převýšení    50 m,  8 kontrol           tištěno 23.04.2014   20:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
111 Prášil Jakub SJI 0702 C 22 = 10:22:00 ......................... VAK C 24 = 10:24:00 2059733 Srb Vladimír SJI 0701 C 26 = 10:26:00 ......................... VAK C 28 = 10:28:00 4634 Vacek František CHT 0501 C 30 = 10:30:00 ......................... VAK C 32 = 10:32:00 336786 Zlesák Matyáš CHT 0601 C 34 = 10:34:00 ......................... VAK C 36 = 10:36:00 52248 Nešpor Jiří TTR 0502 C 38 = 10:38:00 ......................... VAK C 40 = 10:40:00

Kategorie H12

26.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina

délka trati  2.20 km, převýšení    55 m, 11 kontrol           tištěno 23.04.2014   20:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
436433 Nechanický Jan OSN 0200 B 30 = 10:30:00 ? Hojný Jáchym SJH 0301 B 32 = 10:32:00 49887 Jelínek Kryštof RUZ 0301 C 34 = 10:34:00 53173 Dvořáček Jakub OSN 0303 C 36 = 10:36:00 442852 Eder Jonáš SJH 0204 C 38 = 10:38:00 51770 Venhoda Matěj SJI 0301 C 40 = 10:40:00 232029 Mareček Šimon OSN 0201 B 42 = 10:42:00 420435 Dundáček Karel SJH 0401 C 44 = 10:44:00 4538 Palát Bohuslav TTR 0201 B 46 = 10:46:00 888640 Milán Jakub TBM 0411 B 48 = 10:48:00 ......................... VAK C 50 = 10:50:00 436440 Pobuda Vojtěch SJH 0302 C 52 = 10:52:00 ......................... VAK C 54 = 10:54:00

Kategorie H14

26.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina

délka trati  3.00 km, převýšení    80 m, 15 kontrol           tištěno 23.04.2014   20:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 10:01:00 331357 Nosek Jakub SJH 0002 C 3 = 10:03:00 2025201 Bušík David KTA 0002 B 5 = 10:05:00 336770 Čech Petr SJI 0001 B 7 = 10:07:00 2052352 Poláček Tomáš PZR 0102 B 9 = 10:09:00 2061788 Záboj Petr SJI 0101 C 11 = 10:11:00 436434 Koudelka Tomáš SJH 0003 B 13 = 10:13:00 443078 Milán Tomáš TBM 0111 B 15 = 10:15:00 416215 Nešpor Jan TTR 0101 B 17 = 10:17:00

Kategorie H16

26.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina

délka trati  3.80 km, převýšení   105 m, 17 kontrol           tištěno 23.04.2014   20:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 42 = 10:42:00 53199 Švec Martin CHT 9902 B 44 = 10:44:00 53200 Žanda Jan CTB 9901 B 46 = 10:46:00 5299 Vébr Jiří KTA 9901 C 48 = 10:48:00 53175 Švec Petr CHT 9901 B 50 = 10:50:00 51138 Čermák Jiří CTB 9903 B 52 = 10:52:00 336772 Kubák Martin SJH 9902 C 54 = 10:54:00 53168 Hybeš David CHT 9903 C 56 = 10:56:00 ......................... VAK C 58 = 10:58:00

Kategorie H18

26.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina

délka trati  4.50 km, převýšení   175 m, 22 kontrol           tištěno 23.04.2014   20:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 62 = 11:02:00 232891 Nechuta David PZR 9701 B 64 = 11:04:00 ......................... VAK C 66 = 11:06:00

Kategorie H20

26.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina

délka trati  5.50 km, převýšení   190 m, 29 kontrol           tištěno 23.04.2014   20:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 60 = 11:00:00 ......................... VAK C 62 = 11:02:00

Kategorie H21C

26.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina

délka trati  5.50 km, převýšení   190 m, 29 kontrol           tištěno 23.04.2014   20:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51929 Tichý Martin TJH 6401 C 1 = 10:01:00 52158 Krejsa Vladimír CHT 9202 C 3 = 10:03:00 515502 Fiala Martin TTR 8801 C 5 = 10:05:00 7003038 Novotný Ondřej ABM 9211 C 7 = 10:07:00 52304 Kysilko Zdeněk CHT 8601 C 9 = 10:09:00 ......................... VAK C 11 = 10:11:00 52168 Martinec Petr CHT 8502 C 13 = 10:13:00 9930517 Kamenický Tobiáš OSN 9339 C 15 = 10:15:00 52315 Pitra Martin CHT 9204 C 17 = 10:17:00 981817 Komárek Arnošt TJH 7701 C 19 = 10:19:00 52024 Jalový Vlastimil RBK 8604 C 21 = 10:21:00 52340 Polášek Jan TZL 8601 C 23 = 10:23:00 2011839 Henek Vladan VBM 8002 C 25 = 10:25:00 ......................... VAK C 27 = 10:27:00 49841 Kozumplík Aleš VBM 8403 C 29 = 10:29:00 ......................... VAK C 31 = 10:31:00 51663 Gregor Martin CTB 7701 C 33 = 10:33:00 52008 Přikryl Petr ZBM 6708 C 35 = 10:35:00 515484 Vébr Jiří KTA 6901 C 37 = 10:37:00 53141 Hledík Jakub CHT 9501 B 39 = 10:39:00 551995 Kamenický Jeroným OSN 9549 A 41 = 10:41:00 ......................... VAK C 43 = 10:43:00 52303 Kuban Michal CHT 8505 C 45 = 10:45:00 49824 Hladílek Jan PZR 8814 C 47 = 10:47:00 9000002 König Lukáš ZBM 8001 C 49 = 10:49:00 52301 Musil Marek CHT 8801 C 51 = 10:51:00 51830 Šťastný Karel CTB 7901 C 53 = 10:53:00 4682 Kaser Dan JHB 9103 C 55 = 10:55:00 52161 Krejsa Martin CHT 9001 C 57 = 10:57:00 436405 Vedra David TBM 7402 C 59 = 10:59:00 410357 Kopáček Jan CHT 8510 C 61 = 11:01:00 51991 Mareček Petr OSN 6900 C 63 = 11:03:00 52250 Dvořáček Jiří TTR 7502 C 65 = 11:05:00 51980 Matras Tomáš CHT 8001 C 67 = 11:07:00 53700 Novohradský Petr PZR 8903 C 69 = 11:09:00 52061 Kheil Radim PBM 7301 C 71 = 11:11:00 52333 Chaloupka Martin CHT 7301 C 73 = 11:13:00 886295 Tichý Tomáš SJH 9201 C 75 = 11:15:00 7200600 Krejsa Jan CHT 8701 C 77 = 11:17:00 887901 Ehl Jiří TBM 7701 C 79 = 11:19:00

Kategorie H21D

26.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina

délka trati  4.10 km, převýšení   130 m, 19 kontrol           tištěno 23.04.2014   20:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 21 = 10:21:00 436948 Smejkal Martin NNN 8500 C 23 = 10:23:00 neregistro ......................... VAK C 25 = 10:25:00 53210 Dokoupil Zbyněk VBM 8206 C 27 = 10:27:00 49809 Culka Josef JHB 8607 C 29 = 10:29:00 416348 Bouček Jakub OCB 9501 C 31 = 10:31:00 49811 Nechuta Milan PZR 7007 C 33 = 10:33:00 ......................... VAK C 35 = 10:35:00 ? Nešetřil Tomáš CHT 8901 C 37 = 10:37:00 ......................... VAK C 39 = 10:39:00 ? Vaněček Roman 37C 7700 C 41 = 10:41:00 neregistro 49819 Culka Josef JHB 6202 C 43 = 10:43:00 442870 Pobuda Michal SJH 7403 C 45 = 10:45:00 117 Vacek Jan TTR 9303 C 47 = 10:47:00 ? Konfršt Josef 6HC 8100 C 49 = 10:49:00 neregistro 51409 Ash Adam OCB 9701 C 51 = 10:51:00

Kategorie H35

26.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina

délka trati  5.20 km, převýšení   180 m, 26 kontrol           tištěno 23.04.2014   20:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51972 Nechanický Pavel OSN 7209 C 0 = 10:00:00 51931 Klvaňa Milan CHT 7502 C 2 = 10:02:00 neregistro ? Mikan Petr 5HC 7700 C 4 = 10:04:00 neregistro 331598 Dundáček Milan SJH 6902 C 6 = 10:06:00 51871 Mikan Tomáš 5HC 8900 C 8 = 10:08:00 neregistro 49659 Horký Tomáš TBM 6747 C 10 = 10:10:00 899166 Jelínek Jaromír CTB 7702 C 12 = 10:12:00 995874 Hojný Jaroslav SJH 7002 C 14 = 10:14:00 1398988 Zrník Tomáš OSN 7118 C 16 = 10:16:00 336767 Beneš Jan SJH 7001 C 18 = 10:18:00 232868 Šebesta Petr CHT 7102 C 20 = 10:20:00 7201805 Musil Radek 1DC 7600 C 22 = 10:22:00 neregistro 2051486 Blažek Petr SJH 7402 C 24 = 10:24:00 4634 Vacek František CHT 7001 C 26 = 10:26:00 442847 Veselý Oldřich SJH 7101 C 28 = 10:28:00 52155 Zlesák Martin CHT 7302 C 30 = 10:30:00 1007526 Kubičko Pavel SJH 7201 C 32 = 10:32:00 53242 Milán Pavel TBM 7227 C 34 = 10:34:00 51141 Kubičko Petr SJH 6901 C 36 = 10:36:00 ......................... VAK C 38 = 10:38:00

Kategorie H45

26.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina

délka trati  4.60 km, převýšení   155 m, 21 kontrol           tištěno 23.04.2014   20:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:00:00 9601003 Kamenický Radan OSN 6004 C 2 = 10:02:00 339554 Žanda Jan CTB 6701 C 4 = 10:04:00 ......................... VAK C 6 = 10:06:00 2025202 Bušík Milan KTA 6301 C 8 = 10:08:00 52146 Wurzel Břetislav OSN 6005 C 10 = 10:10:00 52238 Sysel Svatobor TTR 6202 C 12 = 10:12:00 434831 Trojan Jiří SJH 6601 C 14 = 10:14:00 303960 Klusáček Martin TTR 5601 C 16 = 10:16:00 51140 Parkan Jiří SJH 6801 C 18 = 10:18:00 53622 Čejka Miloslav JHB 6002 C 20 = 10:20:00 52163 Jalový Vlastimil RBK 6120 C 22 = 10:22:00 7201772 Hirš Libor VBM 6000 C 24 = 10:24:00 995847 Nešpor Jan TTR 6101 C 26 = 10:26:00 231209 Havlík Milan SJH 6201 C 28 = 10:28:00 51899 Kopáček Miroslav CHT 6049 C 30 = 10:30:00 ......................... VAK C 32 = 10:32:00 410394 Suk Marek PZR 6701 C 34 = 10:34:00 53217 Chmelík Aleš VBM 4732 C 36 = 10:36:00 51836 Voborník Petr CTB 6601 C 38 = 10:38:00 52337 Zeman Jaroslav CHT 5901 C 40 = 10:40:00

Kategorie H55

26.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina

délka trati  3.80 km, převýšení    95 m, 17 kontrol           tištěno 23.04.2014   20:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51955 Žemlička Zbyněk CHT 5501 C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 2 = 10:02:00 52078 Henek Milan RBK 5307 C 4 = 10:04:00 51921 Jelínek Luboš RUZ 5504 C 6 = 10:06:00 52251 Koudelný Jiří TTR 5401 C 8 = 10:08:00 442873 Nosek Vladimír SJH 5901 C 10 = 10:10:00 897365 Kubálek Zdeněk RUZ 5306 C 12 = 10:12:00 51989 Blecha Ladislav FJI 5106 C 14 = 10:14:00 301201 Potěšil Václav VBM 5613 C 16 = 10:16:00 51953 Matras Jaroslav CHT 5301 C 18 = 10:18:00 550310 Hruška Jiří OSN 5501 C 20 = 10:20:00 410398 Denemarek Oldřich BBM 5100 C 22 = 10:22:00 53243 Sláma Dušan TBM 4730 C 24 = 10:24:00 52252 Orálek Miroslav TTR 5201 C 26 = 10:26:00 53305 Dokoupil Vladimír VBM 4806 C 28 = 10:28:00 53157 Záhorec František CHT 5502 C 30 = 10:30:00 51920 Kodys Václav RUZ 5105 C 32 = 10:32:00 51951 Zlesák Milan CHT 5101 C 34 = 10:34:00 ......................... VAK C 36 = 10:36:00

Kategorie H65

26.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina

délka trati  3.00 km, převýšení    70 m, 15 kontrol           tištěno 23.04.2014   20:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2023807 Kříž Pavel PZR 4800 C 40 = 10:40:00 51948 Vítek Josef CHT 4802 C 42 = 10:42:00 49847 Pospíšil Jiří PZR 4321 C 44 = 10:44:00 51410 Bouček Václav OCB 4101 C 46 = 10:46:00 331289 Gřunděl Ivan SJH 4201 C 48 = 10:48:00 51611 Sklenář Jan MLA 4201 C 50 = 10:50:00 ......................... VAK C 52 = 10:52:00 51949 Starka František CHT 4801 C 54 = 10:54:00 ......................... VAK C 56 = 10:56:00

Kategorie HDR

26.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina

délka trati  1.90 km, převýšení    50 m, 11 kontrol           tištěno 23.04.2014   20:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 331641 Beran Jáchym SJH 0602 C 0 = 10:00:00 ? Blažek Cyril SJH 0701 C 0 = 10:00:00 125 Dočkal Matouš SJI 0900 C 0 = 10:00:00 53153 Dvořáček Jan TTR 0701 C 0 = 10:00:00 53158 Dvořáčková Jana OSN 0757 C 0 = 10:00:00 301334 Gregorová Alice CTB 0751 C 0 = 10:00:00 4686 Honzáková Nelka JHB 0851 C 0 = 10:00:00 53601 Janíčková Jolana OSN 0777 C 0 = 10:00:00 142 Jindřichová Jana SJI 0752 C 0 = 10:00:00 51990 Kamenická Tereza Ester OSN 0888 C 0 = 10:00:00 ? Korecká Eva CHT 1054 C 0 = 10:00:00 2070829 Musilová Anna 1DC 0950 C 0 = 10:00:00 neregistro 49689 Nešporová Terezie TTR 0852 C 0 = 10:00:00 52192 Oranyová Sylva SJI 0751 C 0 = 10:00:00 ? Prüher Jan C 0 = 10:00:00 neregistro ? Prüher Jáchym C 0 = 10:00:00 neregistro 112 Prášil Adam SJI C 0 = 10:00:00 neregistro 500580 Prášil Šimon TTR 0901 C 0 = 10:00:00 446402 Rachůnek Stanislav SJI 0602 C 0 = 10:00:00 ? Sviták Václav SJH 0801 C 0 = 10:00:00 446444 Vedra Tobiáš TBM 0621 C 0 = 10:00:00 113 Vítková Hana SJI 0750 C 0 = 10:00:00 124 Černý Vojtěch SJI 0603 C 0 = 10:00:00

Kategorie P

26.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina

délka trati  2.30 km, převýšení    40 m, 11 kontrol           tištěno 23.04.2014   20:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 51432 Boučková Ludmila OCB 4351 C 0 = 10:00:00 2035164 Burian Petr C 0 = 10:00:00 neregistro 336708 Dvořák Martin CHT 9603 C 0 = 10:00:00 neregistro ? Hülle Jan CHT 6903 C 0 = 10:00:00 neregistro 220398 Sobotka Petr PZR 7008 C 0 = 10:00:00 ? Vacková Iva TTR 6451 C 0 = 10:00:00 2023964 Vemola Jiří UBM 7701 C 0 = 10:00:00 428284 Vemolová Barbora UBM 7751 C 0 = 10:00:00