OK Jihlava

MS v LOB v Japonsku - fantastický úspěch!

V dnešním závodě na dlouhé trati si pro stříbrnou medaili dojela Bára Chudíková!

V dalším závodě na klasické trati – výborné 6. místo, Jan Lauerman 11. místo.

Výsledky dlouhá trať.

Výsledky klasika.

Odkaz na MS.

Aleš Prášil | 5.3.2009 Čt 09:07 | LOB, Zhodnocení akce | 0 komentářů | 230x

Členská schůze OK Jihlava

Ve středu 25. 2. 2009 se uskuteční v sále Zdravotního ústavu na Domě zdraví členská schůze OK JIhlava. Začátek je v 19,00 hod. Srdečně zveme všechny členy (současné, minulé i budoucí), rodiče, příznivce,…

Zuzana Ćechová | 23.2.2009 Po 13:34 | Pozvánka na akci | 0 komentářů | 219x

Ski Adventure - vítězství v mužích i mixech

V okolí Nového města n.M. se konalo Ski Adventure – bodovací lyžařský orientační závod dvojic s pětihodinovým limitem. V kategori mužů se podařilo nejvíce bodů nasbírat dvojici Honza Lauerman a Milan Venhoda, v kategorii mixů zvítězili Bára Chudíková a Martin Kratochvíl.

Milan Venhoda | 22.2.2009 Ne 21:11 | LOB | 0 komentářů | 220x

ZRUŠENÍ ZÁJEZDU LIPICA OPEN

Pro téměř nulový zájem se ruší zájezd na soustředění a závody LIPICA OPEN!

Martin Hendrych | 21.2.2009 So 12:31 | Pozvánka na akci | 0 komentářů | 221x

M ČR na klasice - Lauerman zkompletoval sbírku letošních titulů

Honza Lauerman zkompletoval svou letošní sbírku mistrovských titulů – poslední čtvrtý titul přidal o víkendu na M ČR na klasické trati v Branné. Bára Chudíková zde vybojovala stříbrnou medaili.

Milan Venhoda | 16.2.2009 Po 18:54 | LOB, Zhodnocení akce | 0 komentářů | 245x