OK Jihlava

DUKLA JIHLAVA v lese na čeřínku

Martin Hendrych | 15.5.2009 Pá 11:40 | Orientační běh | 0 komentářů | 203x

Mistrovství ČR MTBO na dlouhé trati - medailové žně

Mistrovství ČR MTBO na dlouhé trati ve Vracově přineslo zisk medailí v obou hlavních kategoriích. A stejně tak i nedělní žebříčkový závod. Po oba dny naprosto shodně získala Renča Paulíčková stříbro, Honza Lauerman na dlouhé trati bronz.

Milan Venhoda | 8.5.2009 Pá 20:30 | MTBO | 0 komentářů | 259x

Úvodní závod MTBO sezóny ve Veszpremu se vydařil

První dvojzávod letošní sezóny Českého poháru se konal v maďarském Veszpremu. Pro elitní kategorie se závody počítaly též do Světového rankingu. V sobotní krátké trati získal Honza Lauerman stříbro, v nedělní klasice s hromadným startem vybojovala Renča Paulíčková bronz.

Milan Venhoda | 28.4.2009 Út 21:38 | MTBO | 0 komentářů | 265x

Oblastní závody 2009

Seznam oblastních závodů Ligy Vysočiny 2009 s odjezdy autobusů.

Zuzana Ćechová | 12.3.2009 Čt 19:01 | Orientační běh | 0 komentářů | 235x

Dvě medaile z Mistrovství světa pro Báru Chudíkovou

díky fantastickým výsledkům Báry Chudíkové: stříbrné medaili na klasické trati, bronzové medaili štafety ve které Bára finišovala a 6. místu na krátké trati se stalo toto MS nejúspěšnějším pro českou reprezentaci v historii. V mužích se Honza Lauerman pohyboval těsně za první desítkou jako nejlepší český závodník: 11. místo na middlu, 13. místo na klasice, 5. místo se štafetou

Milan Venhoda | 8.3.2009 Ne 21:51 | LOB | 0 komentářů | 259x