OK Jihlava

Mistrovství ČR na klasice

V kopcích v okolí Blanska se konalo M ČR na klasické trati. Se sobotní kvalifikace postoupil do finále A v hlavní mužské kategorii Mára Prášil, ve veteránech pak Zuzka Čechová, Dana Hrstková a Milan Venhoda.
V nedělním finále doběhl Marek Prášil v nabité konkurenci na pěkném 12. místě, mezi veterány vybojoval Milan Venhoda stříbrnou medaili v H35, Zuzka Čechová 8. místo v D40 a shodně 8. místo Dana Hrstková v D45.

Milan Venhoda | 20.9.2009 Ne 21:42 | Orientační běh, Zhodnocení akce | 0 komentářů | 255x

ŽB Čechy 12.-13.9.2009 Lomnička u Plas

V sobotu 12.9. bojovali naši závodníci na klasické trati v terénech severně od Plzně a dařilo se jim více jak dobře.
V sobotu jihlaváci posbírali hned 4 medaile – v kategorii D12 zvítězila Terka Čechová, necelou půlminutu (27sekund) za ní doběhla na druhém místě Anička Vacková. V kategorii D40 si pro druhé místo doběhla Zuzka Čechová. Dominik Frýba vybojoval ve své kategorii H12 druhé místo, a to když za vítězem zaostal pouhých 34 sekund.

V neděli 13.9. byla na řadě krátká trať a i na ní se dokázali jihlaváci medailově prosadit a to opět 4×. Tentokrát kategorii D12 vyhrála Týna Petráčková a pro třetí místo si doběhla sobotní vítězka Terka Čechová. V juniorkách D20 obsadila třetí místo Terka Řezníčková. V sobotu druhý Dominik Frýba v neděli zvítězil v kategorii H12.

Martin Hendrych | 17.9.2009 Čt 09:12 | Orientační běh | 0 komentářů | 215x

Český pohár MTBO na Slovensku

Další dvojzávod Českého poháru MTBO se o uplynulém víkendu konal v zahraničí, i když relativně nedaleko českých hranic – kousek od Pezinoku / Modre v Malých Karpatech. To znamená kopce a zase kopce a ty zdá se jihlavákům svědčily: 7 medailových umístění za 2 dny je skvělá statistika.

Milan Venhoda | 9.9.2009 St 22:49 | MTBO | 0 komentářů | 267x

Stránka závodu - 13. závod Ligy Vysočiny 2009

13. závod Ligy Vysočiny 5.9.2009
Novinky Rozpis Pokyny Parametry tratí Startovka Výsledky Foto
Centrum je ve Smrčné nad Sázavou, příjezd od Leštinky
Byly zveřejněny výsledky. Na stránce závodu je omluva kategoriím dotčeným chybou popisů.
obrazek

Závod byl podpořen městem Jihlava

Zuzana Ćechová | 1.9.2009 Út 20:26 | Orientační běh | 0 komentářů | 864x

Tréninky 2009 (podzim)

(září – říjen)

Běžecké tréninky:

• pondělí 16:30 Šacberk pro skupiny I.-III.(první trénink 07.09.)
  • pondělí 16:45 Atletický stadion Na Stoupách pro skupinu IV.(první trénink 07.09)