OK Jihlava

ME dospělých a MS veteránů v Norsku

Společně s ME dospělých, MSJ a MED proběhlo v norském Sjusjoenu také Mistrovství světa veteránů.

Na ME se Honzovi Lauermanovi příliš nedařilo. Uvodní závod na klasické trati (fyzicky i mapově velmi těžký, viz též články na www.ski-o.cz) dojel 32. Ve sprintu byl 34., na middlu s hromadným startem 31.

Česká výprava měla mezi veterány 7 želízek v ohni, nejvíce ve velmi silně obsazené kategorii M40. Jedinou českou medaili – stříbrnou – získal Milan Venhoda v M40, kdy po prvním dnu průběžné 3. místo vylepšil nedělním výkonem s druhým nejlepším časem.

Milan Venhoda | 11.2.2011 Pá 19:26 | LOB | 0 komentářů | 221x

M ČR na klasické trati vyhráli Lauerman a Chudíková

obrazek Úvodním závodem domácí sezóny LOB bylo Mistrovství ČR na klasické trati. Vrchlabští pořadatelé připravovali závody velmi pečlivě, prostor závodu byl mezi mezi Strážným a Vrchlabím – v menší části v lese, převážná část tratí pak vedla po loukách mezi remízky. Velká obleva v posledních dnech znamenala, že podmínky pro závodníky byly velmi náročné – morký, težký sníh, místy podmáčená místa. Tratě s velkým převýšením v takovýchto podmínkách pak opravdu prověřily kdo „na to má“. V obou hlavních kategoriích zvítězili zástupci OK Jihlava. V ženách získala titul Barbora Chudíková, mezi muži bych nejrychlejší Jan Lauerman, velmi dobře zabojoval i Milan Venhoda na 4. místě.

Milan Venhoda | 16.1.2011 Ne 21:38 | LOB | 0 komentářů | 241x

PF 2011

Krásné Vánoce a všechno nejlepší v roce 2011…

obrazek

Milan Venhoda | 25.12.2010 So 12:18 | Orientační běh | 0 komentářů | 223x

Vánoční výběh na Šacberk

Tradiční výběh na Šacberk proběhne v tradičním termínu – sraz v 9:30, 24.12. pod mostem u Borovinky. Přijďte!

Aleš Prášil | 22.12.2010 St 08:17 | Pozvánka na akci, Orientační běh | 0 komentářů | 223x

Chaloupecké kufrování

Přijďte se mezi svátky podívat do přírody. Prohlédnete si les, najdete pár lampionů, proběhnete se nebo se jen projdete, třeba potkáte pár známých… Chaloupky vás opět zvou na kufrování. Letos na dvě místa ve dvou termínech – 26.12.2010 na Chaloupky a 30.12.2010 do Krátké u Sněžného.

Zuzana Ćechová | 17.12.2010 Pá 07:14 | Pozvánka na akci | 0 komentářů | 233x