OK Jihlava

Závěr Světového poháru MTBO 2013

V polovině října se konalo v Portugalském městě Grandola závěrečné kolo Světového poháru MTBO 2013. Finálového kola se zúčastnila Renča Paulíčková, která se snažila udržet v elitní desítce celkového hodnocení SP.

V pátek se jela krátká trať ve velmi kopcovitém terénu. Většinu kopců nebylo možné vyjet a tak bylo lepší je vytlačit. Tratě byly poměrně mapově náročné, což naší závodnici sedí, ale Renča si na této trati vybrala kopec smůly. Dvakrát se vrhla do neprostupné buše, ze které nebylo úniky, což vyústilo v technické problémy s kolem, které ji stály minimálně 3 min. I tak z toho byl nakonec velmi slušný výsledek v podobě 12. místa. Zvítězila Olga Vinogradova z Ruska. V mužské kategorii vyhrál její krajan Anton Foliforov.

Milan Venhoda | 23.10.2013 St 20:50 | MTBO | 0 komentářů | 243x

Sprint na louce

Behem posledního tréninku proběhl v Rantířově vyřazovací sprint na louce. Zúčastnilo se ho 16 běžců a běžkyň. Nejrychlejší byl Vláďa Srb.

Výsledky:

Zuzana Ćechová | 23.10.2013 St 20:17 | Orientační běh | 0 komentářů | 261x

Maredův Pohár

Matěj Škrabánek si Vás dovoluje pozvat na další ročník Maredova poháru. Veškeré informace naleznete na stránkách závodu, případně na facebookové variantě.

Datum závodu: 2.11.2013 Místo: Čeřínek, horní chata.

Motto závodu: Tomu kdo prahne po poháru touhou doporučujeme trénovat kolesa Aby si nacvičil zvedání nohou MAREDA se vrací do lesa!

Aleš Prášil | 16.10.2013 St 19:27 | Orientační běh, Pozvánka na akci | 0 komentářů | 249x

Tréninky - zima 2013/14

Ve středu 23.10. bude poslední trénink venku. Od 4.11. se přesouváme do tělocvičny. Tělocvična pro žáky a dorost je domluvena stejně jako vloni na průmyslovce v pondělí a ve středu dle rozpisu.

Zuzana Ćechová | 16.10.2013 St 18:57 | Orientační běh | 0 komentářů | 241x

HighLander 2013 vyhrál Honza Lauerman

Mistrem Moravy v extrémních závodech jednotlivců se stali Jan Lauerman a Kateřina Matrasová. Další Jihlaváci – 17. Kamil Talavašek, 19. Vít Kasal, 22. Jakub Novotný.

Pokud by měl zájem někdo i z nepořadatelů je možné do čtvrtečního rána objednat triko ze závodu v ceně 120Kč (dětská 100Kč) – zde.

Aleš Prášil | 16.10.2013 St 08:05 | MTBO, Orientační běh, Přírodní víceboj | 0 komentářů | 245x