Tréninky - zima 2013/14

Ve středu 23.10. bude poslední trénink venku. Od 4.11. se přesouváme do tělocvičny. Tělocvična pro žáky a dorost je domluvena stejně jako vloni na průmyslovce v pondělí a ve středu dle rozpisu.

Zuzana Ćechová | 16.10.2013 St 18:57 | Orientační běh | 0 komentářů | 228x

HighLander 2013 vyhrál Honza Lauerman

Mistrem Moravy v extrémních závodech jednotlivců se stali Jan Lauerman a Kateřina Matrasová. Další Jihlaváci – 17. Kamil Talavašek, 19. Vít Kasal, 22. Jakub Novotný.

Pokud by měl zájem někdo i z nepořadatelů je možné do čtvrtečního rána objednat triko ze závodu v ceně 120Kč (dětská 100Kč) – zde.

Aleš Prášil | 16.10.2013 St 08:05 | MTBO, Orientační běh, Přírodní víceboj | 0 komentářů | 236x

Český pohár MTBO 2013 zakončen

Zakončení letošního ročníku Českého poháru MTBO proběhlo na Kladně. V mnohém bylo inovativní a experimentální, však se také o tom rozeběhly bouřlivé diskuze na mtbo.cz. Vše se odehrávalo přímo u města, v příměstských lesících či spíše lesoparcích.

Sprint startoval přímo před nákupním centrem (závodníkům bylo vyhrazeno skoro celé parkoviště), cíl byl hned vedle. Na to, zda je úchylnější v sobotu v poledne nakupovat nebo závodit na kole, má určitě každá z obou skupin jasný názor :-)

Milan Venhoda | 9.10.2013 St 22:15 | MTBO | 0 komentářů | 231x

Čech mezi Čechy na JEC

Konkrétně to byl Honza Čech, který odjel s českou juniorskou a dorosteneckou reprezentací na Evropský juniorský pohár neboli Junior European Cup minulý víkend do Francie. Honza zaběhl skvěle úvodní závod ve sprintu – 6.místo, jen 34 vteřin za vítězným Rakušanem Gröllem. O den později na klasické trati skončil v polovině startovního pole na 26. místě. Oba závody běžel kategorii H18. Závěrečné štafety byly společné pro juniory i dorostence, české béčko, kde Honza finišoval, skončilo na 15. místě, áčko bylo v cíli osmé o čtyři minuty dříve.

Milan Venhoda | 8.10.2013 Út 21:00 | Orientační běh | 0 komentářů | 235x