OK Jihlava

Štafety se povedly

O víkendu 24.-25.5. pokračoval Český pohár štafet. A klukům se opět dařilo. V sobotu běželi ve složení Bořek, Vojta a Domček a doběhli na pěkném pátém místě. V neděli vybojovali ve složení Vojta, Bořek a Honza místo druhé !!!

Po pěti kolech drží v průběžném pořadí druhé místo.

Zuzana Ćechová | 27.5.2014 Út 20:13 | Orientační běh | 0 komentářů | 280x

Rozběhly se i závody žebříčku A

V uplynulých dvou víkendech naši Áčkaři (Terka, Honza, Domček, Bořek a Vojta) začali sbírat body do žebříčku A. Nejprve to byly dva závody v Rokyté u Mnichova Hradiště (společně s žebříčkem B Čechy) a tento víkend se běžel sprint v Ústí nad Orlicí. A dařilo se.

Zuzana Ćechová | 27.5.2014 Út 20:04 | Orientační běh | 0 komentářů | 272x

OK Jihlava : SK Chrast 6 : 1

Nebudu lhát, ale já tomu pořád ještě nemůžu uvěřit. Nevím, nevím, kolik lidí by si ještě minutu před začátkem zápasu vsadilo na takový výsledek, lépe řečeno nevím, kolik lidí by si vůbec vsadilo na Jihlavu. Osobně jsem si moc nadějí před zápasem nedělal – šel jsem si na hřiště tak „pro desítku“ a slušnou ostudu. Takže průběh zápasu byl i pro mě naprostým šokem. A myslím, že jsem nebyl jediný, koho průběh zápasu tak překvapil.

Tomáš Orany | 17.5.2014 So 17:18 | LOB | 0 komentářů | 400x

Béčkařská sezóna se rozběhla

O víkendu 10. – 11. 5. 2014 proběhly ve Starém Městě pod Landštejnem první dva závody letošního seriálu žebříčku B – Čechy. Do soutěže je letos přihlášeno 11 závodníků SJI, kterým se dařilo se střídavými výsledky.

Aleš Petráček | 14.5.2014 St 11:15 | Orientační běh, Zhodnocení akce | 0 komentářů | 368x

Mistrovský sprint ve Znojmě

Ve sváteční čtvrtek 8.5. se běželo v centru Znojma Mistrovství ČR ve sprintu. Pořadatelé připravili velmi náročný závod jak po mapové tak po fyzické stránce – spleť cestiček a uliček ve svahu mezi historickým centrem a řekou Dyje prověřila pečlivé čtení mapy, snadnější byla až závěrečná část trati kolem náměstí (kde byl cíl). Jediným negativem pak byla velmi dlouhá (a dle mého názoru i zbytečná) karanténa hlavních kategorií.

Terka Čechová patřila mezi favoritky v kategorii D16 a tuto roli splnila beze zbytku ziskem mistrovského titulu.
V kategorii H18 jsme měli několik závodníků, bronzovou medaili získal Honza Čech se ztrátou 9 vteřin na vítěze, velmi dobře běželi i další jihlaváci: 10. Honza Bořil, 16. Dominik Frýba.

Milan Venhoda | 11.5.2014 Ne 18:00 | Orientační běh | 0 komentářů | 261x