OK Jihlava

Renata odstartovala do Světového poháru v první desítce

obrazek První kolo Světového poháru MTBO se konalo v Dánsku. Úvodní závod – sprint – se jel v nádherném terénu vědeckého parku SCION a byl velmi vyrovnaný. Do první desítky se vešla Renata Pauličková – 10. místo, nejlepší z českých závodnic.

Klasika s hromadným startem přinesla další radost českému týmu jak v mužích tak i v ženách – úspěchem je rozhodně čtvrté místo Martiny Tichovské a sedmé Renaty Paulíčkové.

Milan Venhoda | 3.6.2014 Út 21:53 | MTBO | 0 komentářů | 281x

Na Mistrovství Rakouska se Ory blýskl 6. místem

Mistrovství Rakouska mládeže a veteránů (společně s rakouským pohárem dospělých) na klasické trati se konalo 24.5. kousek od českých hranic v Litschau a tak se na startu objevila i řada českých závodníků. Úsporná organizace, ale moc pěkné tratě a náročný terén plný klacků, podmáčených oblastí i kamenů – zkrátka pěkný orientační zážitek.

Milan Venhoda | 3.6.2014 Út 21:45 | Orientační běh | 0 komentářů | 291x

Štafety se povedly

O víkendu 24.-25.5. pokračoval Český pohár štafet. A klukům se opět dařilo. V sobotu běželi ve složení Bořek, Vojta a Domček a doběhli na pěkném pátém místě. V neděli vybojovali ve složení Vojta, Bořek a Honza místo druhé !!!

Po pěti kolech drží v průběžném pořadí druhé místo.

Zuzana Ćechová | 27.5.2014 Út 20:13 | Orientační běh | 0 komentářů | 270x

Rozběhly se i závody žebříčku A

V uplynulých dvou víkendech naši Áčkaři (Terka, Honza, Domček, Bořek a Vojta) začali sbírat body do žebříčku A. Nejprve to byly dva závody v Rokyté u Mnichova Hradiště (společně s žebříčkem B Čechy) a tento víkend se běžel sprint v Ústí nad Orlicí. A dařilo se.

Zuzana Ćechová | 27.5.2014 Út 20:04 | Orientační běh | 0 komentářů | 262x

OK Jihlava : SK Chrast 6 : 1

Nebudu lhát, ale já tomu pořád ještě nemůžu uvěřit. Nevím, nevím, kolik lidí by si ještě minutu před začátkem zápasu vsadilo na takový výsledek, lépe řečeno nevím, kolik lidí by si vůbec vsadilo na Jihlavu. Osobně jsem si moc nadějí před zápasem nedělal – šel jsem si na hřiště tak „pro desítku“ a slušnou ostudu. Takže průběh zápasu byl i pro mě naprostým šokem. A myslím, že jsem nebyl jediný, koho průběh zápasu tak překvapil.

Tomáš Orany | 17.5.2014 So 17:18 | LOB | 0 komentářů | 391x